Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Besokalnál ha ezt tenné a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokalnál ha ezt tenné a kedvesed?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet hogy a párom folyamatosan hazudik nekem. Teljesen mindegy miről van szó, egyre többet füllent. Igaz hogy csak aprosagokban, de úgygondolom hogy apró hazugságokbol lesznek a nagyobbak majd..valamint folyton ígér, és az nem úgy van sosem.

PL. "megigerem hogy vasárnap itthon leszek veled, ez a nap a családé".. Hopp egy telefonhívás, öltözik és rohan barátoknak, kollégáknak segíteni. Nem ez a baj, csak akkor inkább ne igérné. És még akkor is ha pont egy hónapban egyszer elmennék pl fodrászhoz.. Mond már le szívem mert mennék segíteni havernak, legyél már itthon a gyerekkel. Oké.

Furcsának tartottam a viselkedését is mert ha nagyobb összeg tűnik el a kasszabol és csak rakerdek, egyből az van hogy nem mindegy neked mire költöm a pénzem én keresem?!.. Eddig nem volt ilyen sem. Oké a sajátját ő keresi de közös a kassza és semmi látszata hogy mire költötte volna. Egyszer találtam a telefonjaba hogy a Rosszlányok. Hu-n netezik. Ő csak fbozott és be dobta a reklám azért van ott az előzménybe.meg "pnem tudom hogy került oda" Hát oké ezt is elengedtem. 2 éve nem voltunk sehol, és nem is akar menni, hiába mondom. Kezdem rosszul érezni magam ebben a kapcsolatban. Csak itthon vagyok, vigyázok a gyerekre soha sehova nem megyek és újabban nagyon bunkón viselkedik velem. Nálad ez szakító ok lenne?

23/L



2021. okt. 11. 09:19
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
*álláspontodat
2021. okt. 11. 15:31
 32/36 anonim ***** válasza:
93%
Ezek szerint mégsem ismerted ki. Nem kötekedni akarok, sajnos sok ember bújik álarc mögé.
2021. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
95%

Már a hazugság is szakító ők, főleg, ha rendszeres.

A többi csak hab a tortán.

Nekem 11 éve nem dobta fel a FB a rosszlányokat, de más sem.

2021. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, gondolom mostmar érted amit írtak az előttem válaszolók. Énis 23 éves vagyok, van egy kislányunk, 6 éve együtt éltünk de csak nemrég sikerült kiismernem igazán. De mondok jobbat, apám 20 év után tett olyat amit se anyám se én nem gondoltunk volna.

Tehát sok erőt kívánok!

2021. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk ezért nem kellene 20 évesen az első jöttmenttel lekölykezni.

Ettől csak rosszabb lesz, és elég kiszolgáltatott helyzetben vagy. Van hova menned, ha ifen, mi lesz utána? Hogy tartod el a gyereket? Van valami stakmád, munkahely lehetőség? (sehol se ujjongnak a szingli anyákért akikhez alkalnazkodni kell mindig) ha van is munka, ki vigyáz majd a gyerekre?

Vagy.. Hagyod apjokra és lelépsz, tudaz új életet kezdeni.

Mérlegeld ezeket. Vannak-e egyáltalán lehetőségeid, vagy csak az hogy befogod a szádat és tűrsz?

2021. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sajnállak, szörnyű lehet erre rájönni pláne gyerek mellett.
2021. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!