Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány, aki a visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki a visszahúzódóbb, félénk, egy kicsit depressziós fiúkat szereti?

Figyelt kérdés
Én ilyen pasi lennék, egyetlen dolog, ami szerintem jó bennem, az az, hogy nagyon tudnék szeretni és nagyon fontos számomra az őszinte kapcsolat. Ellenben olyan vagyok, ami a kérdésben szerepel, emiatt el vagyok keseredve, hogy nem lesz sose senkim. Annyira vágyom rá, hogy valaki "megszánjon" és velem legyen végre. 19 vagyok, szűz, van még esélyem, hogy találjak ilyen lányt?
2010. szept. 2. 01:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Mindenkinek van párja a világon, talán keress magadnak egy szintén visszahúzódóbb lányt. Beszélgess vele, vagy valami.
2010. szept. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én?
2010. szept. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Van persze, és nem is kevés. Ha nem menekülsz el előlük, akkor megtalálnak, nyugi :)
2010. szept. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg nem úgy jön le a lányoknál, hogy elutasító vagy velük szemben, akkor könnyebben van esélyed!
2010. szept. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A félénk és visszahúzódóval nincs baj, de az, hogy depressziós hát.. Ez már alapból probléma, és nem csak párkapcsolat szempontjából. Nem hiszem, hogy lenne olyan, aki a depressziós embereket szereti szerelmeként vagy szimplán csak barát/ismerősként. Miért nem keresel egy pszichológust vagy egy nagyon jó barátot, akiben megbízol? Talán tudna segíteni.

20/L

2010. szept. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy azért tudnál nagyon szeretni, mert nem a másik embert szeretnéd, hanem azt, hogy szeret téged, mivel magadat képtelen vagy szeretni. És baromi önző dolog elvárni valakitől, hogy fogadjon el, amikor te sem tudod elfogadni magad.

Talán előbb rendbe kellene tenned a dolgokat magaddal, hogy ne azért keress barátnőt, hogy csillapítsa a tüneteidet, hanem hogy két egész ember legyen a kapcsolatban.

23/L

2010. szept. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Segítek kicsit.

Szóval nem szeretik a lányok ha valaki rosszkedvű, önsajnáltató, mindenki a jó kedvű embereket szereti.Neked sem tetszene gondolom egy olyan lány aki szép, és folyton magát sajnálná, hogy szívem, miért vagy velem mikor én ronda vagyok, nem vagyok 90-60-90 stb..Ez a csajoknak sem tetszik ám;)

A depresszióval meg kár dobálózni, akik mondják magukról azoknak 90%-a nem is depis.

Én is félénk pasi vagyok, ilyen a személyiségem, de ez nem azt jelenti, hogy most akkor nem lehet barátnőm vagy valami.

Ha nem tetszik a félénkséged lehet változtatni rajta.

Először magad tedd rendbe és utána csajozz, keresd meg a jó tulajdonságaidat(mindenkinek van) és építs önbecsülést, önbizalmat, ha kell pszichológus tud segíteni(nem, ez nem azt jelenti, hogy hülye lennél)

Azok az emberek lesznek félénkek akiket kiskorukban nagyon féltenek, óvnak, mindig mondják nekik, hogy vigyázz fiam/lányom, stb. így kialakul, hogy nagyon félősek, bizonytalanok lesznek.


"Annyira vágyom rá, hogy valaki "megszánjon" és velem legyen végre"

Ezt a stílust felejtsd el:D

Nem szabad a lánynál rosszabbnak tartanod magad, akár milyen szép is.Ugyan annyit ér mint te, ne bánj vele úgy, hogy fúú egy igazi istennő, de azért tiszteld, ha okot ad rá csak akkor jutalmazd.

20f

2010. szept. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
vannak nők akik szeretik a kicsit "sérült" férfiakat, mert anyáskodhatnak felettük. ezt a típust kéne megkeresned. Ne félj, olyan nincs hogy nincs senki aki szeretne :)
2010. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
kinek a pap,kinek a papne`...mindenki masfelet kedvel, te is kapsz magadnak baratnot de eloszor is megkene bekulnod magaddal,es ne ugy fogd fel,hogy az amilyen vagy az rossz...ilyen vagyok es kesz, ha te sem latod magad tul jonak az a baj,h az sugarzik rolad es a nok eleg tehetsegesek ilyen teren es sokmindenre raereznek. sokat szamit ha rendben vagy onmagaddal es ezaltal magabiztos is vagy :)
2010. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A félénk fiúkat nem szeretik a lányok, még ha itt megnyugtatásból azt írják is.

Egyrészt tapasztalat, másrészt józan ész.


Persze lehet hogy "cukinak" találják, de semmilyen kapcsolatot nem akarnak ilyen fiúktól.

2010. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!