Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány, aki a visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki a visszahúzódóbb, félénk, egy kicsit depressziós fiúkat szereti?

Figyelt kérdés
Én ilyen pasi lennék, egyetlen dolog, ami szerintem jó bennem, az az, hogy nagyon tudnék szeretni és nagyon fontos számomra az őszinte kapcsolat. Ellenben olyan vagyok, ami a kérdésben szerepel, emiatt el vagyok keseredve, hogy nem lesz sose senkim. Annyira vágyom rá, hogy valaki "megszánjon" és velem legyen végre. 19 vagyok, szűz, van még esélyem, hogy találjak ilyen lányt?
2010. szept. 2. 01:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tény , hogy amíg félénk maradsz , addig nem lesz igazából bnőd . Tapasztalat .

Tedd rendbe magadat a fejedben , és kelj fel a gép mellől mert vár a való világ !

Az a kapcsolat meg amiben a nő csak "megszán" téged , és azért szeret az eleve halálra van itélve , 1-2 hónapot lehet kihúztok így 1-1 párkapcsolatban , de többet tuti nem .

Ja , és ha így állsz hozzá tényleg nem lesz sose senkid . Nekem is csak az után voltak kapcsolataim miután magamat agyilag rendbe tettem .

24/f

2010. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Téged valami sérülés ért? Vagy miért vagy ilyen?

Hogy őszinte legyek elég gáz, hogy azt várod el, hogy egy lány "megszánjon"!!! Attól, hogy nem vagy harsány, még lehetnél egy kicsit férfiasabb...

Mi nők általában a férfias Férfiakat kedveljük, de biztos lesz valaki, akit neked találtak ki. Csak nehogy elszalaszd a lehetőséget!

2010. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ja az emosok
2010. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

De nem lennék örökre ilyen, ha lenne, aki mellettem áll, akkor sikerülne megváltoznom és biztos lennék abban, hogy meg tudnám hálálni egy életre... Csak talán az elején lenne olyan "rossz" a kapcsolat, mint amilyennek írtátok, utána szerintem nagyon jó lenne, mert sikerülne megváltoznom, nem bánná meg, csupán a kezdet nehéz :(

Szeretetre vágyom csupán, az adna önbizalmat nekem! És igenis kíváncsi lennék a páromra, az ő személyiségéért szeretném, nem azért, mert engem szeret.

De úgy tűnik, saját magamon kell segítenem, igazatok van, nem találok ilyen lányt :(

2010. szept. 2. 11:02
 15/17 anonim ***** válasza:

Én 26 éves koromig voltam így, szóval a 19el még jó időben vagy... mondjuk depressziós sose voltam, csak bizonytalan az elutasításoktól.

(Az azért számít mitől érzed magad depressziósnak. Pl lehet hogy a kinézettel is baj van, mondjuk kövér vagy stb.)

Rájöttem idővel hogy mi volt a baj, mert hasonlóan gondolkodtam...

Szóval röviden: ez amit leírtál a nőknek nem tetszik. Arra gondolok hogy "nagyon tudnád szeretni"... Mégis mit? Kit? Őt, akit még nem is ismersz? Ebből amit leírtál az jön le, hogy neked MINDEGY hogy ki csak VALAKI legyen, és azt halmoznád el mindennel... szerinted nem sértő, nem megalázó egy nő számára, hogy nem őt magát, a személyiségét szeretted meg, nem mint embert fogadod el, hanem egyszerűen csak van egy kis hely az életedben, ahová betetted az elsőt aki hajlandó volt rá, és pusztán abból kifolyólag hogy ő neked VAN, már megkap mindent?

Próbáld meglátni ebben, hogy - ugyan te úgy gondolod, hogy menniyvel különb lennél mint mások akik bántják a nőket stb, te így meg úgy szeretnéd - ez lényegében a nő teljes lebecsülése, a minimális tisztelet sincs meg, mert eleve elhatározod, hogy mindentől függetlenül te agyon fogod szeretni, lényegében nincs esélye befolyásolni a köztetek levő kapcsolatot, nem kell megfelelnie semminek, akkor lényegében nem VÁLASZTOTTAD őt, csak épp ő volt ott és akkor...


Értékelik a nők ha szeretik őket, mi az hogy, de személyre szabottan kell ennek mennie, egy kapcsolat két emberből áll, nem egy autót akarsz magadnak, hanem TÁRSként egy másik embert...

2010. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én nem jönnék össze egy ilyen sráccal. önsajnáltató... nem az anyja akarok lenni a kapcsolatban aki tutujgatja, hogy "jaaaj szívem de te nagyon jó vagy és blabla...". minden lány titokban egy határozott pasira vágyik, aki tudja, hogy mit akar az élettől és nem azzal van elfoglalva, hogy magát sajnálgassa. lehet lepontozni, de szerintem nem egy másik embertől kéne elvárnod, hogy felhúzza az önbizalmadat... te szívesen odamennél egy olyan lányhoz aki állandóan azon parázik, hogy "jaj istenem kövér vagyok és nem vagyok jó semmire emiatt..." szerintem nem... előbb magadban rakj rendet és ne mástól várd a csodát...
2010. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nah még1*

Ezen tényleg csak önmagad tudsz segíteni , illetve psziológushoz el tudsz menni .

És kétlem hogy lenne olyan nő aki bevállalná hogy az elején "rossz" a kapcsolat , hátha lesz belőle vmi . Pont az eleje a lényeg a kapcsolatnak , és hogy az meddig tart .

Másik meg hogy igazából az ellentétek csak rövid távon vonzzák egymást , tehát egy erős nő tuti nem fogja melletted kibírni akire támaszkodni tudsz , éshát 2 "gyenge" ember meg még roszabb párosítás .

Én is 19-20 évesen vettem észre magam hogy e miatt nincsen normális kapcsolatom (max 1-1 hétre vagy még annyira sem) , és amint ezen tudtam változtatni , ami tény hogy nem olyan egyszerü , azóta tudok "normálisan" csajozni , és jelenleg is boldog kapcsolatban élni .

Tehát elkésni még nem késtél el , de lassan itt lenne az ideje hogy TE is tegyél vmit a kapcsolatodért , ne csak a másikra várjál !

24/f

2010. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!