Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérek kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek kapcsolatom rendbehozására?

Figyelt kérdés

Párom 35 én 21éves vagyok. Van egy kislányunk. Úgy tűnik valami nem klappol, mert megcsal(?), vagyis nem tudom, hogy alkalom volt-e, de tuti hogy fent van 2-3 szextárskeresőn. Van egy közös emailünk, és valószinű elfelejtette, hogy abba én is beletudok lépni, azzal jelentkezett fel ezekre az oldalakra (tehát nem kutakodtam). Kb terhességem utolsó 2hónapjától van fent ezeken (emailek alapján). Mindegy. Válni egyenlőre nem akarok, menteném ami menthető. De hogy? Sosem voltam veszekedős tipus, azt sem tudom hogy hozzam fel... ha nem tetszett eddig vmi inkább megtartottam magamnak (ez köszönhető amúgy "csodás" gyerekkoromnak is...)

Szóóval aki tud segítsen. Teljesen összevagyok törve, de itt a lányunk akiért muszáj erősnek lenni...


2021. okt. 12. 09:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Itt nincs mit tenni, mert MI nem tudunk megoldást adni csak javaslunk.

Én azt javaslom, hogy egyszer mond el neki mit láttál és kérdezd meg ezt miért csinálta vagy csinálja. Tiszta vizet kell önteni a pohárba. Lehet, csak nézegette a lányokat, de az is lehet, hogy párat már meg is próbált. Ki tudja!?

Egy biztos, ha továbbra is fent marad az oldalakon, akkor folyamatos megcsalás lesz az eredménye úgy, hogy Te ebben tönkremész.

Szóval, vegyél egy nagy levegőt és kezdj neki. Utánba már menni fog csak az első szavak nehezek.

2021. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Valószínű nagyvilági sármos pasid van, ha ilyen fiatalon meg tudod

tt szédíteni.Valószínű egy igazi vadász, szóval nem tudom mit gondoltál.

Rendbe hozni? Ez nem elromlott, hanem ilyen is volt, csak még nem bukott le. És valószínű ilyen is marad.

Szóval a jólétért cserébe vagy eltűröd, vagy elhagyod. Ezt neked kell mérlegelni melyikkel birkózol meg. Álomvilágba ne élj,mindig csalni fog.

2021. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
25%

Ez csak sima szexhiany.


Legyel r.banc az ágyban aztan minden jo.

2021. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"Legyel r.banc az agyban"

Az elképzelés oké,de mint írtam hiába közeledek, elutasító velem szemben

2021. okt. 12. 10:41
 15/28 anonim ***** válasza:
Azért utasít el mert van neki más
2021. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Laylah ***** válasza:
Lehet, hogy már csak anyaként tud rád tekinteni, nőként nem?
2021. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

16. fogalmam sincs. Bár tudnám, hogy mit érez/gondol...

A legcsúnyább, hogy meséltem neki, hogy barátnőm megcsalta a pasiját, és mondtam neki, hogy tőlem akart tanácsot kérni, és mondta párom, hogy mondjam neki azt, hogy "gondoljon bele ha a párja csinálná ezt, ő mit érezne"

De ezekszerint ő nem gondol bele:(

2021. okt. 12. 12:00
 18/28 anonim ***** válasza:

Nincs mit megbeszélni. Láttam már ilyen példát, bár ott a pasi csak 4 évvel idősebb. Az első gyerek mellett kezdett félrekúrni. Amíg anyuka otthon szoptatott, ő szeretőjével hancúrozott. Kiderült. Megbocsájtott neki.

Na ez oda vezetett, hogy azóta többször megcsalta, sőt, most már nem is tagadja, hogy kurvákhoz jár.

A nő sajnálja, hogy első félrelépéskor úgy gondolkozott, mint most te, mert közben jött még két gyerek, banki hitel és így ha akarna sem tudna már lépni.


A legjobb, ha most lezárod és új életet kezdesz, amíg még lehet.

2021. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

10-es egy ilyen kapcsolatba annak a kislanynak lesz a legszarabb.


Ne akarj neki szar sorsot.


Nyilvan az a masik no vagy nok nem tudnak se rolad se a gyerekrol.


A gyereknek nem az a jó ha egy szar kapcsolatba maradsz ha ki készulsz akkor mi lesz a gyerekeddel? Hanem az a jo hogy felelosseget vallalsz erte es elore tekintesz a jovobe es rajosz hogy ilyen kapcsolatba a gyerek ezt latva nem fog bizni a pasikban ergo o fog leginkabb tonkre menni.

2021. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem ismered igazán ezt az embert. Nem ismered a motivációit, a fantáziáit, a vágyait.

Nem ismered igazán a helyzetet sem amiben vagy. Csak nézelődik? Vagy valakivel beszél is? Találkoztak? Lefeküdtek? Teljesen fogalmatlan vagy.

Ha komolyan érdekel hogy van-e megoldás és nem osztod az oldalon népszerű -kivágom a legkisebb jelre, mint macskát szarni- véleményt, akkor kezdd el megismerni a párod és a lányod apját.

2021. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!