Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérek kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek kapcsolatom rendbehozására?

Figyelt kérdés

Párom 35 én 21éves vagyok. Van egy kislányunk. Úgy tűnik valami nem klappol, mert megcsal(?), vagyis nem tudom, hogy alkalom volt-e, de tuti hogy fent van 2-3 szextárskeresőn. Van egy közös emailünk, és valószinű elfelejtette, hogy abba én is beletudok lépni, azzal jelentkezett fel ezekre az oldalakra (tehát nem kutakodtam). Kb terhességem utolsó 2hónapjától van fent ezeken (emailek alapján). Mindegy. Válni egyenlőre nem akarok, menteném ami menthető. De hogy? Sosem voltam veszekedős tipus, azt sem tudom hogy hozzam fel... ha nem tetszett eddig vmi inkább megtartottam magamnak (ez köszönhető amúgy "csodás" gyerekkoromnak is...)

Szóóval aki tud segítsen. Teljesen összevagyok törve, de itt a lányunk akiért muszáj erősnek lenni...


2021. okt. 12. 09:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20as... nyilván nem egyből akarom kidobni, csak sajnos még a beszélgetés kezdeményezése is nehéz, nem hogy áttárgyalni ezt az egészet:(
2021. okt. 12. 13:08
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikálni nehéz, de egy gyereket azért össze kellett hozni. Grat. Fel kéne nőni, kedves, mert annak a gyereknek csak te leszel ott.
2021. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
#21, Miért? Mi a baj? Mit érzel ilyenkor? Mire gondolsz ilyenkor? Mitől félsz ilyenkor?
2021. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Magam érzem hibásnak, rossz érzés, hogy tudom azt, hogy nekem van igazam, és mégsem birom kimondani. Nem birok elkezdeni erről beszélni. Félek attól, hogy mi lesz a vége. Nem is tudom ezt igazából elmondani, hogy mi van ilyenkor bennem...
2021. okt. 12. 15:00
 25/28 anonim ***** válasza:

#11-es vagyok. Nos,az első szavak nehezek. Én mégis azt gondolom, ezt tisztába kell tenni, mert Téged ez nap, mint nap öröl és belülről felemészt.

A kapcsolatnak semmiképpen nem tesz jót. Te tönkre mész benne, párod pedig sorra húzza fel magára az idegen partnereket, amiről Te tudsz.

Szóval, én odaállnék elé és egyértelműen megmondanám, hogy vagy engem akar vagy azokat a nőket az oldalakról. Döntse el és holnap reggel úgy induljon el itthonról. Itt nincs mit mérlegelni!

2021. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!

Valószinű este ha hazaért megpróbálom... megint...

2021. okt. 12. 15:12
 27/28 A kérdező kommentje:
Kellettek most ezek a nyersen őszinte válaszok! Talán így könnyebben fog menni. :)
2021. okt. 12. 15:13
 28/28 A kérdező kommentje:

Akiket esetleg érdekel, hogy mi lett: tegnap itthon volt. Nyilván neki akart indulni mondvacsinált indokkal, kicsit mérgesebben odaszóltam, hogy jó menj. Elkezdett durrogni, hogy nem megy inkább sehova, és itt bukott ki belőlem, hogy melyik nőhöz sietett volna ennyire? Csak lesett, elmondtam, hogy tudom mit csinál, az emailek közt találtam ogen érdekes levelezéseket is (nincs felesége, ha összejönnek csak egymáséi lesznek stb...)

Elkezdett bőgni, de nem mondott semmit. Majd jött az, jogy ő nem akarta.(akkor miért?!) Meg elkezdte védeni magát. Én pedig megfogtam a gyereket és eljöttünk kicsit. Közben elkezdtem nézelődni kiadó szobák után, találtam egyet, aznapi költözéssel. Most ott vagyunk ideiglenesen. Úgy foglaltam, hogy valószinű csak 1-2hétre kell. Le kell nyugodnom, és magamban helyretenni a dolgokat. Hívogat azóta, de nem birom felvenni. Nem tudja hol vagyunk. Annyit mondtam neki, hogy majd jelentkezek.

2021. okt. 14. 16:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!