Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérek kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek kapcsolatom rendbehozására?

Figyelt kérdés

Párom 35 én 21éves vagyok. Van egy kislányunk. Úgy tűnik valami nem klappol, mert megcsal(?), vagyis nem tudom, hogy alkalom volt-e, de tuti hogy fent van 2-3 szextárskeresőn. Van egy közös emailünk, és valószinű elfelejtette, hogy abba én is beletudok lépni, azzal jelentkezett fel ezekre az oldalakra (tehát nem kutakodtam). Kb terhességem utolsó 2hónapjától van fent ezeken (emailek alapján). Mindegy. Válni egyenlőre nem akarok, menteném ami menthető. De hogy? Sosem voltam veszekedős tipus, azt sem tudom hogy hozzam fel... ha nem tetszett eddig vmi inkább megtartottam magamnak (ez köszönhető amúgy "csodás" gyerekkoromnak is...)

Szóóval aki tud segítsen. Teljesen összevagyok törve, de itt a lányunk akiért muszáj erősnek lenni...


2021. okt. 12. 09:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%
A csodás gyerekkorodnak mi köszönhető még? Hogyan viselkedsz vele?
2021. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami történt veled, kérdező. Ha nem tudsz elköltözni a gyerekkel együtt, akár önállóan, akár a szüleidhez, rokonokhoz, akkor sajnos vagy tűrnöd kell, vagy beköltözni valami anyaotthonba. Mert egy ilyen férfi nem fog megváltozni, sőt, egyre rosszabb lesz. Csinálhatsz te neki akármit, sztriptíztáncosnővé képezheted át magad, akkor is csalni fog.
2021. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Igazából úgy érzem, túl szabad a kapcsolatban... rengetegszer nincs itthon, és egysuerűen képtelen vagyok szólni, hogy nem tetszik az amit csinál, és nem tudom miért... én próbálok rá figyelni, közeledni, de lehetetlen, "fáradt"

Jó ha havi egyszer összebújunk, pedig én igényelném... és nem, egyszerűen nem vagyok képes ezt elmondani neki...

2021. okt. 12. 09:13
 4/28 A kérdező kommentje:
Igazából itt az a kérdés, hogy én hogy vegyem rá arra magam, hogy ezt megbeszéljem vele...
2021. okt. 12. 09:14
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

#3

14 évvel idősebb nálad... nem tisztel, nem vesz komolyan, nem tekint egyenrangú partnernek, a tulajdonaként kezel. Te pedig pedig szültél neki egy gyereket, jeleként annak, hogy neked ez így jó... 🤷‍♂️

2021. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég hihetetlen számomra, hogy valaki olyan publikus email címmel reggel egy szexpartner keresőre amit korábban közösen is használt. Nekem az jön le ebből, hogy szándékosan csinálta!!!

Minden kapcsolatot megvisel egy baba érkezése, a hangsúlyok áthelyeződnek, sok nő átmegy anya üzemmódba és akkor van szex ha ő akarja, a férfi meg legyen türelmes és legyen készenléti üzemmódba. nagyon sok megcsalás történik ezen időszak alatt, sajnos ezt statisztika is bizonyítja.

A helyedben leülnék a férjeddel beszélgetni, mi változott meg a baba érkezésével, min kellene változtatni ahhoz hogy nálad keresse a boldogságát. 21 éves vagy, ilyen kórban gyorsan visszanyered az alakod ha figyelsz az étkezésre, erre érdemes odafigyelni. Nem tudom hogy van-e segítséged, nagyszülők, barátnők? A baba még veletek egy szobában alszik?

44F

2021. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Tehát, mint írtam a terhességem utolsó 2hónapjától jöttek az emailek. Tehát előtte ilyen problémáink nem voltak. Sőt, előtte semmilyen probléma nem volt. Ezt a kislányt mindketten akartuk, és a párom is normálisan viselkedett, nem járkált el, rengeteget beszélgettünk és minden klappolt... aztán valami félrecsúszott
2021. okt. 12. 09:21
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok.....

Akkor sajnos van egy másik nő is az életében, ez szinte biztos!!!

2021. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Az alakommal (hálistennek) nincs probléma, 3héten belül ugyan olyan lapos volt a hasam mint terhesség előtt (előtte versenyszerűen sportoltam)

Császáros voltam így még tágulni se tágultam ki (igen ez is megfordult a fejemben)

A szexet, pedig én igényelném, közeledek is de semmi...

Igen a baba velünk alszik egy szobában, de egy paravánnal el van takarva ha elaludt, este 8-9től éjjel 1-2ig alszik egyhuzamba, akkor eszik és alszik tovább reggelig

Tehát ez sem lehet visszatartó tényező

2021. okt. 12. 09:25
 10/28 A kérdező kommentje:
Igen, valószinű hogy nem ketten vagyunk ebben a kapcsolatban... DE! Még mindig azon vagyok ha tudjuk helyrehozzuk, hisz vab egy lányunk. És szeretem is a párom. De mégis nehéz a helyzet így, hogy eltervezem, hogy na most akkor elmondom a bajom, és mire hazaér nem tudok megszólalni
2021. okt. 12. 09:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!