Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ott alszotok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ott alszotok a párotok csalàdjánál akkor reggel mit csináltok?

Figyelt kérdés

Reggel a barátom még sokáig alszi addig én mit tegyek? Lemenjek segíteni az anyukájának mondjuk az jo ötlet vagy az tulzas ? Vagy inkább uljek csendben a szobában a barátom mellett amíg alszik?

Szeretnék jo benyomást tenni.

Nem egyszerű nekem ez az előző parom maga élt albérletben nem voltak ott szülők.

24N


2021. okt. 12. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Kérdés az, hogy milyen viszonyban vagy a szülőkkel. Ha nincs gond, akkor nyugodtan menj le hozzájuk. Biztos udvariasan megkínálnak egy kávéval vagy valami itallal, reggelivel és beszélgetnek veled. Az elején furcsa, aztán majd belejöttök.
2021. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, milyen a viszony. Mi évek óta együtt vagyunk, kedveljük egymást a szüleivel, szóval én ilyenkor kimegyek és beszélgetek velük.
2021. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nyugodtan lemehetsz beszélgetni vagy segíteni, ezzel jó benyomást teszel. Előtte öltözz fel, ne pizsiben legyél.
2021. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

jó reggelt pista bácsi/ ica néni! hogy aludtak?


segítsek a reggeli elkészítésében?


hmm, ez a kávé isteni, köszönöm! az omlett is nagyon jó lett.

elmosogassak?


mit terveznek mára? mi ezt és ezt...


kommunikáció!

2021. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Próbáltam aludni

Vagy telefonoztam

2021. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én megvartam mindig amíg felébred, addig feküdtem mellette. Kicsit szégyellos voltam, a szülei is olyan távolságtartóak voltak, nem beszedések, nem érdeklődöek, zavarban éreztem magam a jelenlétükben, pláne a párom nélkül. Ezért nem mentem ki hozzájuk. Azóta már a férjem lett és gyerekünk is van, úgyhogy már most másabb a helyzet, de amikor még csak jártunk, ez volt.
2021. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg pár hónapos kapcsolat kedvesek a szülők de azért félek kicsit idegennek érzem magam ott.
2021. okt. 12. 11:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Idővel ez változni fog.

Egyrészt, megkérdezheted a barátod, hogy pl ilyen esetbn mit csinálj, elmondod hogy miért kérdezed, stb stb és biztos mondd majd valamit, hogy nyugodtan menj le vagy valami.


Egyébként ha kedvesek a szülei és jóban vagytok, akkor szerintem nyugodtan menj le, öltözz fel esetleg, ne pizsiben, jó reggelt, segíthetsz-e valamit. Szerintem normális emberek nem problémáznak ilyeneken.


Tesómék 2 éve vannak együtt (otthon lakunk tesóm és én is anyunkkal), igazából amíg friss volt a kapcsolatuk (most én a másik oldalt írom le) kissé furcsa volt, hogy ott van egy idegen lány, de elég hamar elkezdtük családtagként kezelni. Szóval se engem, se anyum nem zavarja, ha jön-megy, akkor kel, fekszik amikor jólesik, stb. Sose néztünk rá furán vagy ilyesmi.

2021. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

A barátnőm első alkalommal amikor itt aludt, bugyiban és pólóban lement magának egy kávét csinálni.

Elfelejtettem mondani neki h a szüleim kicsit prűdek.

De a kezdeti meglepődés után hamar jóban lettek.

2021. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 ha prűdek, ha nem, azért bugyiban lemenni a párja szüleihez elég gáz.
2021. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!