Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy vasárnap reggel fut haza?

Figyelt kérdés

21 évesek vagyunk, a barátom általában nálunk van a hétvégén. Most is elofordult, hogy vasárnap reggel 8-kor kipattant az ágyból, mert haza kell mennie, amíg reggelit csináltam neki hajat mosott stb. Kb 1 órányira van tolünk kocsival, 9 kor már úton is volt. Az anyukája facebookján láttam, hogy kirakott egy képet egy éttermes ételrol, rendelhették.

Miért nem mondja meg, hogy családi programja van vagy otthon jobb az étel?

21L



2021. márc. 21. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nálatok van a hétvége egy részében, aztán hazamegy, mert otthon lakik. Mitől lenne jobb, ha 11-ig ott ülne? Haza kell mennie = otthon van dolga. Az emberek meg szoktak ebédelni, van akinél a vasárnapi ebéd kiemeltebb mint a többi étkezés. Mi a bajod ezzel?
2021. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Gyerek ez még!


Nem az a baj, hogy elmegy, hanem, hogy ezt miért képtelen előre megmondani.

2021. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
A mi családunkban pl. a vasárnap mindig olyan igazi családi nap volt. 3 fogásos finom ebéd, utána sokszor társasoztunk, kártyáztunk, beszélgettünk. Akkor is, amikor a bátyám és én már nagyobbak voltunk. Csak azért a múlt idő, mert már elköltözünk és mindketten messzebb lakunk a szülői háztól. De szép emlékek. Lehet hogy náluk is ilyesmi van. Sokaknál ez az egyetlen nap az egész héten, amikor rendesen gxutt tud lenni az egész család.
2021. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gxutt = együtt
2021. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, mióta vagytok együtt, meg úgy sokminden mást se... Sokan pl nem szeretnek másnál aludni, nem tudnak éjjel aludni, általános diszkomfortérzet, nem tud kakilni, stb. Az is lehet, hogy nem szereti a kaját, ami nálatok van. Pl volt egy barátnőm (nem romantikus kapcsolat), mindig, mikor átmentem hozzá aludni, céklasalátát csinált, amit én max valami hús meg krumpli mellé tudnék elképzelni, de ő ezt főétkezésnek szánta, úgyhogy full éhes maradtam, alig vártam, hogy hazajöhessek enni egy jót. Lehet, hogy introvertált, neki az a pihenés, ha kicsit egyedül lehet, vagy csak a családjával, és a hétfői munkakezdés előtt ennek szeretné szentelni a vasárnapját.
2021. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!