Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Asszonyommal 8 éve élek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyommal 8 éve élek de már nem jó valami. Mit lehet csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Aszonyommal 8 éve élek együtt elvagyunk, be tudjuk fejezni egymás mondatát, de már egyre nyomasztóbb a kapcsolatunk.


Ha én azt mondom piros ő csakazért is azt hogy kék.


Nem régóta van ez így, de egyre több a veszekedés, vita, hol depressziós hol jókedvű fél óra leforgások alatt mintha mi se történt volna.


Hoszú távon ez már nagyon fárasztó és nyomasztó ez a hangulatingadozás. Olyan mint egy LSD-s vallatás a CIA nál.

(Megvernek - megsimogatnak)


"Egy erősebb veszekedés után elegem lett elköltöztem,


Becsaptam az ajtót magam mögött és gondoltam új életet kezdek egy sporttáskával és kocsikulcsal.


Kivettem egy hotelszobát hogy majd másnap albérletet keresek jobb hijján.


Ekkor kezdődtek a gondok!...


Pánikrohamot kaptam, remegni kezdett kezem lábam. Halálfélelem jött rám. Mintha a Jakuza vagy a Maffia üldözne. Tehetetlennek éreztem magam. Nem tudtam hogyan tovább,, És a legrosszabb ezt megvitatni sem volt kivel.


Ott ültem a széken a motelba mint egy középkorú szerencsétlenség és azt se tudtam mit csináljak.


Munkába sem tudtam feletkezni, mert aszonyal egy cégnél dolgozunk.

A barátaimat se akartam felhívne, mert mindet ismeri jóbavan.


Nem tudtam mit tenni fogtam visszamentem az asszonyom lakására mintha csak a közértbe mentem volna el...



Másnapra még a stressztől a herpesz is kiugrott a számon.


Totál nem tudom mit tegyek, ,mert úgy érzem elfolyik az életem, de még csak nem is érzem magam jól,nem vagyok a magam ura, nem vagyok ráhatásal semmire, csak folyton nyomasztó érzések keringenek bennem.

Mostanába a hasam is fájdogál este az idegeskedéstől.


Olyan érzésem van mintha be lenne minden kamerázva a lakásunkban.

Mintha látnák azt hogy van 5 perc pihenőidőm és valami feladattal mindig ellátnának.

Mintha a gondolataim is hallaná már az asszonyom.


Ezért menekülnék többek közt ebből a kapcsolatból.


Pedig egykoron 20on páréves koromban nem ijjedtem meg semmitől, volt hogy 3 napig haveroknál buliztam az se érdekelt hol fogok aludni másnap üres zsebbel.



#válás #szakítás #Rosz párkapcsolat
2021. okt. 14. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kapcsolatfüggés,megszokás. A megoldás pedig a szakítás,vagy végleg beragadsz és beleőrülsz. Ennek már vannak jelei ( paranoia).
2021. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet könnyű ennyi idősen újrakezdeni, de muszáj.


Először válts munkahelyet, rakj félre,aztán költözz és nyújtsd be a válási papírokat.


Addig is ne legyél sokat otthon.

Soortolj, meditálj.


Vége lesz, fel a fejjel.

2021. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

"úgy érzem elfolyik az életem, de még csak nem is érzem magam jól,nem vagyok a magam ura, nem vagyok ráhatásal semmire, csak folyton nyomasztó érzések keringenek bennem ... Mintha a gondolataim is hallaná már az asszonyom."

Ezeket a gondolataidat is tudja? Tudja, hogy azon gondokodsz, hogy esetleg lelépsz?

Beszélj vele! Őszintén! Együtt meg tudjátok oldani, nem kell mindjárt a válásra gondolni.

2021. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele sokszor, de nem érti nem akarja érteni a problémát.

Pedig néha példával is alátámasztom.


Az aszonyom csinálja a saját életét, Töllem meg azt várja el hogy aszisztáljak hozzá. Tartsak fönt és üzembe mindent.


A spórolás számára az hogy a szüleitől elhozza hűtőnkbe a zöldségeket húsokat és utánna engem meg elküld nagybevásárlásra a többi cuccért egyébként előrre sem tudok kalkulálni spórolni, mert bele kényszerít a szituba.

Otthagyok a boltba vagy 30 ezret.


8 Éve nem merek vele közös számlát nyitni, pedig a lakásába mindent felesbe vettünk. Ágy hűtő tv stb.

És azzal jön hogy, mert ha albérletet fizettem volna drágább lenne?!?


Az autóját én hordom szervízbe, ha költeni kell rá azzal le van tudva hogy fizsssem már ki én és nem kell adnom akkor a rezsibe. Jó de rezsi akkor is lenneha én nem laknék ott. "Ezt se érti.

És ilyesmi dolgok amiken elszomorodom.

2021. okt. 14. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de miért nem azt írod, hogy "feleséged", miért ezt a primitív középkori meghatározást használod?
2021. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmi primitív vagy középkori nincs benne. Legfeljebb tájnyelvi. Na és? Te is egyféle tájszólásban beszélsz, akkor is, ha épp a budapestiben.
2021. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

#6:

Nem hozzád szóltam, jó? És nem illik a mai világban "asszonyozni" a nőket, mert lealacsonyító. Azért, mert te is primitív vagy, nem mindenki az a világon.

2021. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
#7, annyira nem kell feminista élharcosnak lenni, hogy egy sima asszony szónak is pejoratív jelentést tanusíts. Mellesleg a "Nem hozzád szóltam, jó?" kiszólasnal aligha van primitívebb.
2021. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

"nem illik a mai világban "asszonyozni" a nőket"

Van, aki elveszi feleségül a nőt, nem csak együtt él vele. Márpedig aki férjezett nő, az asszony.

2021. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek el terapeutához, vagy egyénileg látogass meg valakit. Itt úgyse fog senki neked segíteni, erre szakember kell, aki kibogozza a szálakat. Nem ciki, nyugodtan menjetek/menj el.
2021. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!