Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyen kezeljem ezt a dűht?

Figyelt kérdés

Lassan féléve van barátnőm, akivel minden rendben megy minden, könnyen kötünk kompromisszumokat, sok dologban megegyezünk, tehát mondhatom hogy boldog kapcsolat részese vagyok. Viszont volt egy nap, amikor elmondta nekem, hogy egyetem első éveiben 4 palival is kavart bulikban, akik bejöttek neki, és hogy ő kezdeményezte azokat. Ezeket végighallgatvanagyon rossz volt, mivel nem néztem ki belőle sose, hiszen olyan aranyos, meg szerény, magába fordulós típus. Ez már több ideje nyomasztja a lelkemet, és nem tudom hogy én reagálom túl, mert lehet én vagyok konzervatívabb környezetből, és minden ismerősöm is az, vagy ezen elkéne gondolkozzak. Nyílván mondta hogy erre nem büszke, de kétségbe vont engem, mivel félek sok ezer dologtól (szerintem tudjátok mire gondolok). Egyszerűen dűhbe keveredek mikor intimebb dolgokról beszélünk, és van, hogy majdnem el is könnyezek olyan dűh emészt fel bennem, és az a baj, hogy nem tudnám ezt megbeszélni vele, mivel akkor bizalmatlansággal vádolna meg, és egy hullámvölgybe vinné ezt az egészet. És a legnagyobb baj, hogy ki is fog menni, 1 félévre külföldre tanulni.

Mit tudtok ehhez hozzáfűzni?


2021. okt. 14. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Napi diplomásnő-melóspasi kérdés: pipa. 😆


Hagyd el, egész életedben csak féltékenykedni fogsz rá, ne tegyétek tönkre egymás életét. Ha már neki nincs ennyi esze, legalább neked legyen!

2021. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne kérdezz olyat, amire nem akarod tudni a választ!

Gondolom első kapcsolatod, hidd el mindenkinek van múltja, de ez nem határozza meg őt, nem beszélve arról hogy párkapcsolatban mindenki másképp viselkedik. A hűség döntés kérdése, semmi köze a külső tényezőkhöz!

2021. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dühöt, nem "dűht" kedves kérdező!

Túlreagálod és valószínűleg szellemi síkon sem illetek össze, elnézve a kérdésedet.

2021. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyj annak a szegény lánynak békét, te nem vagy még érett egy kapcsolathoz.

Keress olyat, aki fényképen se látott még péniszt, és vele el tudod hitetni, hogy azért kicsi és puha, hogy ne fájjon.

2021. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!