Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a távkapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátnőm az ország másik végében lakik, és szinte mindig csak a hétvégeken találkozunk. Nagyon hasonlóak vagyunk, szinte mindenben egyezünk. Nagyon élvezem a társaságát, és nagyon szeretem Őt, és ez kölcsönös, de amikor napokig nem találkozunk, vagy akár két hétig, és telefonon beszélünk, akkor olyan mintha csak egy haver lenne. Távolinak érzem nagyon. Olyan, mintha haragudnék rá, hogy távol van. 🤔 Van valakinek ehhez fogható tapasztalata? Ha igen, mit csinált, hogyan küzdötte le? Nem szeretném emiatt elveszíteni őt.

2021. szept. 1. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
A távkapcsolat NEM kapcsolat! Engedd el!
2021. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rossz válasz! 🤓
2021. szept. 1. 11:11
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
És gondolod, hogy neki nincs senkije közben? >:)
2021. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lazán. Ha túlságosan rágörcsölsz, ha azt várod, hogy telefonon/online ugyanolyan legyen, mint élőben, akkor nagyot fogsz csalódni. Amikor épp távol vagytok, akkor kösd le magad és őt is hagyd élni. Próbáljatok telefon helyett valami személyesebb kommunikációs csatornát, pl. videochatet. Arra semmiképp ne számíts, hogy messziről is pont ugyanolyan lesz, mint amikor együtt vagytok, mert tök más a dinamika és ezt muszáj leszel elfogadni ha azt akarod, hogy működjön.
2021. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Őszintén!


Van bármi esélye annak, hogy reális időn belül összeköltözzetek? Reális idő = pár hét 1-2 hónap, nem évek!

2021. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#3

Nagyon okos vagy. De így nem néhéz annak lenned, hogy ismered a kapcsolatunk minden apró részét. 😏 Tény, hogy orba-szájba csal mindenkivel. 😃 Én meg imádom ennek ellnére is. 😉

2021. szept. 1. 11:26
 7/15 A kérdező kommentje:

#5

Alig fél éve vagyunk együtt, még korai az összeköltözés, de tervezem, és már beszéltünk róla. Ő is errefelé tendál. Jövő év elején tervezem felvetni neki.

2021. szept. 1. 11:28
 8/15 A kérdező kommentje:

#4

Rágörcsölök? 🤔 Igaz! Én hagyom élni! Napok telnek el, hogy fel sem hívom, nem is írok rá. Mondjuk, most nincs is messengerem. Csak mail, meg teló, és sms.

2021. szept. 1. 11:31
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
1-es köszi, hogy eldöntöd, hogy kinek mi a kapcsolat.
2021. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Voltam tavkapcsolatban, köze nincs egy normális kapcsolathoz. Tegyetek azert, hogy minél előbb minél közelebb lakjatok együtt.


Amugy mi felev utan koltoztunk ossze a mostani parommal, szoval szerintem nem korai ez a gondolat.


Fontos, hogy legyen egy belathato ido, amikor kikerultok a tavkapcsolati statuszbol.

2021. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!