Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért esik neki rosszul ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik neki rosszul ha magát záratja ki így?

Figyelt kérdés

Mi szoros kapcsolatban vagyunk családommal mivel családi vállalkozásunk van. Egymást segítjük. Neki szüleimnél van egy kis szalonja.


Viszont barátnőm azt érzi hogy kizárja őt a családom és nem mondanak semmit neki ami esetleg mindnyájunkkal kapcsolatos.


Viszont például 2hete lassan itthon van és annyit nem tett meg hogy felhívja anyum hogy mi újság, kell e segíteni. Vagy szól hogy megfőz ő most mivel itthon van és ne anyu bajlódjon vele ha már úgyis ő főz mindig..Nem is érdeklődik még hívás szinten se, de ha mondom menjünk át, vagy rakd rendbe a szalont akkor húzza a száját hogy, nem igaz hogy nem lehetünk itthon mert ő minden nap ott van miért kell menni..

Vagy ha főz rájuk nem gondol,úgy kell szólni vigyünk át nekik is, holott ők hol ezt hol azt hoznak ha jönnek hozzánk..

De azzal hogy 2 hete itthon van és a füle botját nem mozdítja feléjük holott nem érdemlik meg mert rögtön ugranak mikor neki segítség kell..önmagát záratja ki,mert az jön le hogy ő arra nem képes hogy legalább hívjon ha otthon van hogy kell e segíteni, akkor olyan mintha nem is érdekeljuk őt mint család..pedig 7éve együtt vagyunk


Szüleim nem az a fajták hogy szóvá tegyenek, konyorogjenek h gyere segíteni vagy vlmit kérjenek, ők úgy vannak vele vagy meglátod /érzed hogy mit kellene/illene tenned..és úgy jössz és segítesz..de ezt már próbáltam megértetni barátnőmmel is. de nem sikerül..


2021. okt. 14. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
En akkor segitek, ha szolnak, mert en meg ilyen tipus vagyok. Cserebe a masik fel is tudja, hogy en is akkor szolok, ha segitseg kell, nem kell tolem kerdezgetni. Felnott emberek vagyunk. Nalatok ez az egesz csaladi helyzet nem egeszseges. Ez a felallas igy nem lesz hosszu eletu, csak szolok. Vagy a baratnod sikeresen levalaszt a csaladrol, vagy le fog lepni.
2021. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom át teljesen a helyzetet. Miért kéne párodnak főznie a családodra és anyud miért főz rátok?

Én se hívogatom se anyukám, se a párom anyját, hogy mibe segítsek. A mindennapokat mindenki megoldja magának, hisz felnőttek vagyunk. Ha meg konkrét dolog van, költözés, ház átalakítás, vagy bármi, akkor szólnak, hogy menjünk. Ugyanígy, én is kérem a segítségüket, ha kell, de ez ilyen évi pár alkalom.

Eszembe nem jutna, hogy mikor épp itthon nincs dolog és pihenhetek kicsit, hogy a családot zargassam, hátha valahol épp rám van szükség. Ha szükség van hívnak.

Az egymáshoz járkálás se mindennapos. Hetente egyszer fixen megyek anyáékhoz, párom havi, kéthavi egyszer mikor, hogy jön ki. Én ennél is kritkábban járok hozzájuk.

Egy egészséges felnőtt párkapcsolatnak szerintem nem állandó szerves részei a szülők.

"Viszont barátnőm azt érzi hogy kizárja őt a családom és nem mondanak semmit neki ami esetleg mindnyájunkkal kapcsolatos."

Jogosan zavarja a párod, ha kihagyják olyan döntésekből, információkból, amik őt is érintik. Ehhez nem kell naponta egymáshoz járkálni, egyszerűen, ha valami történés van, felvenni a telefont, vagy veled megüzenni, ha a munka révén úgyis napi kapcsolatban vagy a szüleiddel.

Itt szerintem nem a párod van fordítva bekötve és fogalmam sincs, hogy lehetne orvosolni, ha az elmúlt 7 év kevés volt hozzá.

2021. okt. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de zavar, hogy rosszul használod ezt az igét.

nem záratja, hanem ZÁRJA ki.


amúgy meg jobb külön vállalkozni, élni, ha vki nem egyezik anyósékkal, mert mindig csak a balhé van ilyenkor.


valószínűleg szívből nem szereti a szüleidet, és a terhére vannak.

2021. okt. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A baratnodnek igaza van. Szedjetek szet ezert, de en menekulnek. Nem tudnek igy elni, hogy allandoan az anyosomek vagy a sajat szuleim nyakan kellene lognom es a parom se tudna roluk vegre leszakadni. Teljesen ertheto, egesz nap ott van a szalonban, dolgozik, semmi kedve a szuleidet kiszolgalni. A szuleid meg igazan szolhatnanak, ha kell segitseg, nem a sult galambra kellene varni, hogy majd MEGERZI mit kell segiteni. Jaj.
2021. okt. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőddel értek egyet. Ha most kicsit pihen otthon, akkor had csinálja azt amihez kedve van. Meg is őrülnék ha folyton a szülőkhöz, rokonokhoz kellene mászkálni, kaját, sütit, eztmegazt vinni szívességként. Havi egy találkozó bőven elég, ha amúgy nincs semmi esemêny, fontos mondanivaló kicsit túlzás ez az egymás nyakán lógás nálatok.
2021. okt. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok teljesen egészségtelen az egész helyzet. Azt nem értem, miért van még mindig veled. Szerintem ez az egész csak egy kamu sztroi amit évek óta görgetsz itt.
2021. okt. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A családoddal való kapcsolatod szerintem kicsit beteges.

Igazából nem váltál le, gyerek státuszban vagy még mindig, akinek nincs önálló élete, és pattan anyucinak azonnal.

Ehhez nagyon nehéz lesz párt találnod, olyat, aki szívesen pattan veled.

Azt nem írtad, hogy miért van otthon két hete, de még ha munkanélküli is lett, nem pihenhet egy kicsit, mielőtt szétpattogja magát anyádnak?

Miért baj az, hogy kettőtökre gondol először a főzésnél, mint egységre, mint családra. Ha főzök, én se azon agyalok, mit enne anyám, és nem rohanok át a fazékkal. Pedig ha valakinek szoros a kapcsolata az anyjával, akkor az én vagyok. De nem betegesen.

2021. okt. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1,Azért szokott főzni többségében anyám mert sokszor későn végzünk így megcsinálja hogy ne nekünk kelljen.


2, Amikor barátnőm főz, akkor nem azt nézi hogy anyámék mit ennének, hanem amit ő kitalált abból vinné nekik is..ha már ő most otthon van


3, Nem egész nap van ott csak 4 5 délután hetente 3-4 órát..

2021. okt. 15. 11:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Te nem vagy normális. Jó, hogy nem azt nézi, hogy anyádék mit ennének, olyat főz, amihez kedve van, ha nem tetszik, nem kell megenni. Hihetetlen, milyen pofátlanok vagytok.
2021. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen diszfunkcionális családból már rég léptem volna. De a barátnőd is ír ide ki néha kérdést, és abból kiderül, hogy síkhülyére veszitek szerencsétlent.
2021. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!