Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a párommal szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a párommal szerettem volna valamit megbeszélni. Ő úgy reagált rá hogy ne szekáljam. Egy egyszerű kérdés volt csak, nem erőszakoskodtam. Nagyon rosszul esett. Állítása szerint fáradt volt és nyűgös. Én is, mégsem beszéltem vele így?

Figyelt kérdés
Jogosan esik rosszul a dolog? Nem ez volt az első dolog ami a számláján van....
2021. szept. 28. 10:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem hagyod békén? Ha beszélgetni akar, majd ő elkezdi, ne erőltesd!
2021. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem volt neki kellemes tema amirol beszelni szerettel volna ?
2021. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű kérdést akartam feltenni, mert rossz érzésem volt, ennyi. Szerintem ettől még nem kell a másikkal úgy beszélni mint a kutyával. Én is fáradt voltam és nyűgös, mégis normális voltam vele.
2021. szept. 28. 10:27
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Én is mondtam már ilyet a páromnak mikor fáradt és nyűgös voltam, esetleg volt valami munkahelyi dolog amiről nem akartam neki beszélni csak nyugalmat akartam. Mi nem csináltunk ebből problémát.

Nyilván nem mindennapos. Van amikor az ember annyira kivan hogy benyög egy ilyet hogy ne szekálj...

Ennél mondtam én már cifrábbat is.

Nem kell ezt túl dramatizálni

30/N

2021. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ismerhetned mar ! De nem vagyunk egyformak ..
2021. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
4-es, nekem is vannak problémáim bőven amikről nem is tud, elég súlyosak. Én is voltam ezek miatt nem egyszer rosszkedvű, mégsem beszéltem így vele. Nyilván ma ha találkozunk elengedem a dolgot, csak nekem sokat elárult a problémák megbeszéléséről.
2021. szept. 28. 10:56
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
Jólvan kérdező, értjük. Megbántotta a csúnya gonosz párod az apró kis mimóza lelked. Kersz egy adag jégkrémet vagy egy tábla csokit, hogy megnyugodj?
2021. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, mi az a szerinted es neked egyszeru kerdes. Nem fogod leirni, de baromira nem mindegy.
2021. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A csokit megtarthatod magadnak, utálom 7-es. :) A véleményedet is, köszi :)


8-as, de leírom. Csütörtök óta ridegül viselkedett velem, mintha alábbhagyott volna a lelkesedése. Ezt akartam megkérdezni, hogy jól érzem-e, vagy gondjaink vannak amiket meg kell beszélnünk. Ez olyan nehéz kérdés?!

2021. szept. 28. 11:30
 10/25 anonim ***** válasza:
38%

Ha fáradt és nyűgös valaki, akkor az nem jó időpont világmegváltó témákat megbeszélni.Gondolom tudja már, ha azt mondja nincs veled semmi baja csak fáradt és nyűgös, akkor ugyanúgy tovább cseszteted.

Elhiszem, hogy szar az amikor más viselkedést vársz el a másiktól, mint amit kaptál.Attól még ilyen előfordul, hogy valaki fáradt és nyűgös emiatt nincs kedve nyálaskodni, győzködni a másikat.

2021. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!