Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi sör fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi sör fér bele egy nap?

Figyelt kérdés

A párom mikor összejöttünk még nem is igazán szerette az alkoholt, most meg veszekedni kell vele, hogy ne igyon annyit. Nem akarok egy hárpia lenni, aki mindenben beszabályozza, de nem akarom hogy alkoholista legyen (legalábbis ennél jobban). Úgy egyeztünk meg, hogy hétközben napi két sör, hétvégén napi három, ha meg valami ünnep van akkor nincs korlát. De ezt is megszegi két-három hetente. Vagy ennyi belefér? Mert így, leírva tényleg úgy hangzik, hogy én vagyok, aki basáskodik.

Szerintetek?



2021. okt. 14. 23:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Hány évesek vagytok? Nem, nem fér bele. Ha nem vesz vissza, szörnyű jövő elé nézel mellette...
2021. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a parodnak joga van nem elfogadni, hogy gyamkodsz felette. Neked meg jogod van nem egyuttelni egy alkoholistaval.
2021. okt. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%
És még te vagy a hárpia? Nekem a napi 1 sör sem fér bele. Minek minden nap piálni?
2021. okt. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
22%
Megismert a párod nem csoda.
2021. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Amugy azt sem ertem, miert szamit, hogy szerintunk mennyi fer bele, hiszen az elobb mar leirtad, hogy szerinted mennyi (hetkoznap 2, hetvegen 3, bulikor barmennyi). Meg szerencse, hogy az emberi szervezet alkoholturo kepessege is ilyen periodikus :)
2021. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Pff, akinek napi pia kell, az nekem nem kell.
2021. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%

Ez már masszív alkoholizmus akkor is, ha nem jár négykézláb.

Idővel a 4-5 sör se lesz elég, hogy elérje a szintet. Észre sem veszi, úgy hozzászokik a szervezete, hogy egyre több kell. Ilyenkor szokták “bevenni a gyorsítót”, vagyis rövidet.

Anyagilag sem mindegy. Aki megiszik napi 3 sört, az eliszik havonta 20-30 ezer Ft-ot, egy átlagos cipő árát, vagy a havi fűtési számla árát. Az

azért már durva.

És nő a hasa, és módosult a szellemi állapota, stb.

Leülnék vele, hogy ez így nem élet.

2021. okt. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
#6 Amugy egy biztos, az alkohol az 1ik legpocsekabb drog. Nem is ertem, hogy europaban miert pont ez terjedt el. Mondjuk az amerikai opiatfuggoseg sem tul jo, de pl a marihuana tarsadalmi impaktja sokkal elviselhetobb.
2021. okt. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
17%
#7 Mondjuk, ha mar a cipo araval ervelsz, a shopaholic noknek a havi extra 1 par cipoje sem egeszseges...
2021. okt. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%
Ez havi minimum. 30 liter sör. Az kųrvasok. Ebből látszik hogy alkoholista, ez egy nem ivósnak 2 évi alkoholmennyisége.
2021. okt. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!