Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudja egy férfi megvéde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudja egy férfi megvédeni magát az ilyen nőkkel szemben?

Figyelt kérdés

Figyelem, 18 + tartalom, csak erősebb idegzetűeknek:


[link]


Hogyan lehet felismerni egy ilyen nőt!?


2021. okt. 16. 08:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
83%

Ha az utcán jobban kunyitod a szemed, meglátod hogy nem csak D-s csöcsű, nagyseggű barbivabák létezek hanem teljesen átlagos nők is, akik nem visítanak disznó módjára.

Legyőzöd az undorod és odamégy hozzá. Nyugi, nem harap (sajnos), sőt kedves lesz veled, de ne hányd el magad! Ő az aki valószínűleg nem vágja le a túrós károd ga anyudba lógatod mellette csak otthagy a francba.

2021. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Miért vagy ilyen durva, miért jó ez, hogy így válaszoltál nekem?
2021. okt. 16. 08:28
 3/48 anonim ***** válasza:
85%

1. Nem kúrsz félre.

2. Nem elmebeteg nővel alapítasz családot.



Jó hír: A nők 99.99%-a nem elmebeteg. Remélem most megnyugodtál. :)

2021. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
67%
Én csak a címet olvastam el. A bosszú valóban értelmetlen dolog, de nem a nőktől kellene félni, hanem nem kellene megcsalni a másikat. Bármikor lehet szakítani. Ha nem jössz rá, hogy a partnered elmebeteg, akkor nagyon rossz emberismerő vagy, tehát magyarázhat neked bárki bármit, nem fogod tudni elkerülni, hogy azzal gyere össze,akit az élet eléd dob.
2021. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Aki félre kúr, az úgy járhat, mint a cikkben?
2021. okt. 16. 08:49
 6/48 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy is, ez egy extrém eset, én sem olvastam el, csak a címet, de aki ilyet művel azzal vannak mentális problémák.


Egy egészséges nő megbeszéli a másikkal, és legfeljebb azt mondja szia a második után és elmegy.

2021. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%
Persze, millióból egy, vagy még kevesebb. Nagyobb esélye van egy nőnek arra, hogy megveri a párja mert félre kúrt, vagy akár a férj meg is öli, akár őt is meg az új partnert is, mint egy férfinek erre. Nem feministáskodásból, hanem csak a statisztikákat nézegetve.
2021. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
78%

Mert dühít hogy hülyeségeket kérdeztek.

Normális nőt kell választani, majd megbecsülni, nem megcsalni.

Tudom, egyik sem menő de ezek a legjobb megoldásik.

1- es voltam

2021. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
63%
Vaaagy, maradhatsz egyedül és cdalhatod a jobb kezed a ballal .
2021. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
88%

Hm. Hát mi tagadás ez egy mindennapos probléma. Budapest minden kerületében, és minden település művházában működnek önvédelmi foglalkozások férfiaknak. Csatlakozz hozzájuk, és védd meg magad a péniszlevágó nők hadától.


*Irónia off*

2021. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!