Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg benne?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel június óta ismerkedem. Hivatalosan nem vagyunk együtt, de úgy viselkedünk, mint egy pár.

Kiderült még a nyáron, hogy rajtam kívül van valakije, de azt utána lezárta. Majd kiderült, hogy nem csak a másik nő van, hanem egy harmadik is, aki az én munkatársam.

A hétvégén robbant a sztori, és kiderült, hogy a srác nem teljesen mondott igazat a 3. nőről, ráadásul Tinderen is fent volt és ismerkedett, bár azt most letörölte. Nagyon szeretem, és most ő is mondta, hogy engem választ és nem kell neki más, de a bizalmam felé megingott.


2021. okt. 16. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Te ennyire buta vagy? Vagy duci? Vagy miért kell annyira az, aki a képedbe köpött?
2021. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha téged akarna rég együtt lennétek 4 hónap után.
2021. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már együtt vagyunk
2021. okt. 16. 09:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És melletted hány nővel van még együtt? 🤔
2021. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy se fogsz bízni benne, ő még meg fog csalni párszor majd, hiszen úgyis elnézed. Csak téged sajnállak, hogy neked ebben mi a jó? Ezután meg majd minden férfiról ugyanezt fogod gondolni ahelyett, hogy most otthagynád és keresnél egy normálisat.
2021. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ès nem is tanácsolom, hogy megbízz benne. Ha van egy kis tartásod, önèrtèkelèsed, kivágod a fenèbe.

Azèrt mert most szinpadiasan lezárta azokat a kapcsolatait amikről tudomást szereztèl, mèg nem lesz megbízható. Ki tudja miről nem tudsz mèg, illetve mi fog mèg jönni. Aki ilyen gerinctelen, az nem változik. Ha jót akarsz magadnak, nem nyüglődsz vele.

2021. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Te magad is érzed, hogy itt nincs rendben valami!


Fel is tetted a kérdést: "hogyan bízzak meg benne"?


Már együtt vagytok ,de nem bízol benne, szerintem jogosan.

Nem tudom, hány évesek vagytok, de ezek alapján a férfi nem megbízható!

Lehet, hogy most melletted döntött, de csak amíg nem talál jobbat. Mivel olyannak tűnik aki szeret "több vasat is a tűzben tartani", én nem mernék "mérget venni rá", hogy ez egy hosszútávú kapcsolat lesz!

De ne legyen igazam!

2021. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetted volna fel ezt a kérdést, ha neked ez a helyzet megfelelne. Úgy érezni a soraidból, hogy te is egy normális kapcsolatra vágysz, ahol felvállalnak és neked ez kevés így. Ezt meg is értem, hosszú távon baromi megalázó egy ilyen szitu. Szóval, ha van büszkeséged, akkor kénytelen leszel összeszedni magadat és elhagyni ezt a vadbarmot. Ő az a fajta, aki soha nem fog téged értékelni, megbecsülni.
2021. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Mióta vagytok együtt? akkor csinálta ezt mielőtt össze jöttetek vagy utána?

Mert ha előtte, akkor fölösleges felháborodnod, de ha miután össze jöttetek, akkor ennyi, vége

2021. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, és nem is szabad megbíznod benne. Valószínűleg jelenleg is megcsal valakivel és ez a jövőben se fog változni.
2021. okt. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!