Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel a nők manapság műveltebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel a nők manapság műveltebbek, mint a férfiak, ezért előbbieket jobban zavarja a tudatlanságuk valamilyen témát illetően?

Figyelt kérdés

Tehát ha érdekességként odateszek egy férfi elé egy egyszerű matematikai feladványt, akkor poénnak veszi, és röhögések közepette megoldhatja. De ha egy tanult nővel teszem ezt meg, akkor provokációnak fogja venni, sőt, ha nem tudja megoldani, fel is lobban a haragja?


A nők érzékenyebbek a tudatlanságra, mint a pasik?


2021. okt. 16. 14:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
90%
Magam nevében tudok nyilatkozni. Engem spec baromira nem zavar. Belátom, hogy sokmindenhez nem értek. Nem baj, ha valamiben segítségre szorulok, vagy mások tudnak újat mondani. Ha valaki ezt kedvesen teszi, örülök neki. Ha fölényeskedő stílusban, az meg őt minősíti.
2021. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
4%
Ugyanmar. A nok maximum bolcseszet meg muveszeti teruleten muveltebbek mint a ferfiak. Hard science (STEM) kanyarban sincsenek.
2021. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
95%

#2 Igen, ez az a fölényeskedő stílus, amiről beszéltem. Én sosem mondanék olyat, hogy a férfiak bölcsész, pedagógiai, művészeti, stb területen a "kanyarban sincsenek".

Nincs azzal baj, ha másban vagyunk ügyesek vagy műveltek. De ne éreztessük ezt sértő módon.

2021. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Kanyarban sincsenek. Érdekes kifejezés, azelőtt sosem hallottam/olvastam.
2021. okt. 16. 14:38
 5/78 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem sincs baj, csak nem szeretem amikor feministak hivatkoznak arra, hogy ma mar tobb no lesz diplomas. Talan meg kene nezni milyen szakokon.
2021. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
82%

Nem igaz, hogy a nők műveltebbek, mint a férfiak.

Nem igaz, hogy a férfiak röhögve megoldják a matematikai feladatokat, a nők meg hisztiznek, mert hülyék.

A matematikának nincs köze a műveltséghez.

És nem igaz, hogy a nők érzékenyebbek a tudatlanságra.

2021. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
91%
Miért kéne megnézni, milyen szakokon diplomáznak a nők? Szerintem teljesen mindegy.
2021. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
15%
6, Az viszont igaz, hogy több nőt ismerek, aki hülye a matekhoz mint férfit.
2021. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:

"A matematikának nincs köze a műveltséghez."


Na, ezt meg sem láttam... 🥺

2021. okt. 16. 14:45
 10/78 anonim ***** válasza:
82%

matematikai pelda megoldasanak semmi koze a muveltseghez (nyilvan altalanos iskolas, gimis szint alapmuveltseg, de ki az a gyoker, aki matematikai peldakat akar megoldatni a nojevel/pasijaval?!).

nincs ehhez a nemeknek koze, szemelyisegtipustol, vermerseklettol fugg, hogy ki hogyan reagal erre. szerintem barki tudasar, muveltseget ‘tesztelgetni’ baromsag, a lenyeg, hogy a masik intelligens legyen, legyen egy szeles latokore, alap tajekozottsaga es lehessen vele mindenfelerol beszelni. az total hidegen hagy, ha nem tud egy bonyolultabb matematikai peldat megoldani vagy nem olvasta dosztojevszkij osszes muvet.


amugy meg mindenki masban jo, lehet x nem tud egy matekoeldat megoldani, mert human beallitottsagu, de kivulrol vagja a tortenelmet/irodalmat vagy folyekonyan beszel 4 nyelvet. es forditva.

2021. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!