Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit történik? Kicsit félreérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit történik? Kicsit félreértettem volna a dolgokat?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy lány akivel nagyon jóban voltam de nem túlzás azt mondani hogy kihasznált. Azt hittem rendes lány s magamat is rendes srácnak tartom(bocsi ha nagyképűnek tűnök). De erre ő hátba szúrt. Hol vannak azok a lányok akik tényleg rendesek? Akik azt mondják nincsenek már rendes fiúk csak szemetek? Mert azt hittem találkoztam egy ilyen lánnyal erre kiderült hogy tévedtem. :(. Nem akarok senkit megbántani a kérdéssel csak kicsit most kaptam egy K.O-t az élettől. Bocsi a sértő voltam.

2016. szept. 10. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
rendes emberek a te értelmezésed szerint egyáltalán nincsenek is.
2016. szept. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit tett a lány? Lehet, hogy rendes a csaj, csak te értettél félre valamit vagy egyszerűen csak mást akartatok egymástól/egymással. Írd le a történetet, ha itt nem szeretnéd, jöhet privátban is, úgy könnyebb lenne véleményt mondani. :)
2016. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

ez a hátba szúrt duma ez messziről bűzlik. ilyen önsajnáló, paranoidok használják :D


gondolom a lány tette, ami neki jó. és ez neked nem jó. van ilyen. de ez nem hátba szúrás. ne rinyálj, menj tovább.

2016. szept. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!