Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyanokat csinal ami bizalmatlanságot vált ki, akkor miert hord el féltékenynek csak mert kifejezem a nem tetszésem?

Figyelt kérdés

Telefondugdosás, eltakart csetek uzenetek, ha ír, hátrafordul egy sarokba, meg ilyenek.


Ha rákérdezek meg rámkeni hogy azert mert en vagyok bizalmatlan es nem akar balhet.


Mondom neki pont ezekkel váltod ki.

De ő maskepp latja. Hogy en vagyok bizalmatlan.


Mondtam neki nem. Soha nem is voltam az. Eleve akkor össze se jottem volna vele ha nem hiszek a kapcsolatban vagy benne. Meg emlekezzen már vissza hogy a telefon még csak tema sem volt köztünk.

De ő köti az ebet a karohoz.


Es a továbbiakban vagy elfogadom hogy ő csetelget like olgat egy szo vagy kérdezés nélkul, vagy lehet menni.



Miert nem akar semmit tenni azért hogy ne valtson ki bizalmatlanságot es miert ő tamaszt elvárasokat hogy telefondugdosásra meg stb-re én bízzam mint az elején?



#ki a hülye
2021. okt. 17. 11:49
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Mai napig ha pl rezeg a teloja es epp egymas mellett ülünk(kocsiban) ugy nézi meg hogy elforditja hogy ne lássam.



Miert ilyen "kényszeres"?

És erre vár bizalmat. Meg en vagyok elhordva.

2021. okt. 17. 11:53
 2/29 anonim ***** válasza:

"Lukolgat" biztos 😆


...Mond hogy a 20 évek eleje

2021. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ebből egyik mondatot se értem...
2021. okt. 17. 12:04
 4/29 A kérdező kommentje:
A ffi 35 felett..
2021. okt. 17. 12:20
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a viselkedést a pszichológiában úgy hívják, gaslighting (gázlángolás). Keress rá google-ban. (Az a lényege, hogy a "bűnös" személy úgy tereli el magáról a gyanúsítgatást, hogy az őt meggyanúsító személyt kezdi el vádolni, hibáztatni, vagy hülyének beállítani.)

A pasit meg dobd ki.

2021. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

#1 voltam

Lukolgat => K*ró làjkokat nyom idegen nőkre


Mondd ( mondjuk ez két D ) 20-as èvek ( ennyi évesek vagytok ) eleje ( ez pedig szintén a korotokra vonatkozik )


Hát baràtosnèm , ha a palid ilyen 35 évesen , nem valószínű hogy fog vàltozni , hogy takargatja a dolgait eléggé gàz , mert nem tiszta lapokkal játszik.

Remélem èrtetted

2021. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Es már meg se hallgat. Ide kell írkalnom mert még ő csesz le engem és még ő a bizonytalan bennem.


Kristalytisztán elmondtam neki pedig, hogy a bizalmatlanságot ő maga váltja ki ezekkel es soroltam a peldakat. Hogy kerdezzen meg barkit aki előtt ezeket csinalja mit gondolna.



Erre teljesrn ideges lett hogy ő mashogy latja en vagyok a feltekeny pont. Duguljak el!

2021. okt. 17. 12:49
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt kiállt ki fèltèkenynek, mert ezzel vèdekezik, ès ezáltal csinál hatja tovább. Hihetetlen, hogy ezt nem látod át. Ès hülye vesz. A bizalmatlanságod megalapozott. Nagyjából ennyi.

Vagy tűröd, vagy kinyitod neki az ajtót.

2021. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

"Kristalytisztán elmondtam neki pedig, hogy a bizalmatlanságot ő maga váltja ki ezekkel es soroltam a peldakat. Hogy kerdezzen meg barkit aki előtt ezeket csinalja mit gondolna.



Erre teljesrn ideges lett hogy ő mashogy latja en vagyok a feltekeny pont. Duguljak el!"


Ő nagyon jól tudja, hogy igazad van, de ha belátja, hogy ő a hunyó, akkor változtatnia kène. De eszèben sincs, marha jól elvan így, hogy több vasat tart a tűzben, ès erre az a megoldás, hogy tèged állít be hibásnak.


Vagy hagyod magad hülyènek nèzni, vagy összeszeded az önbecsülèsed ès kidobod.

2021. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

Amikor úgy érzed, hogy rejteget valamit, akkor általában rejteget valamit. Bevallani úgysem fogja, a visszatámadás pedig annyira klasszikus reakció, hogy neve is van, ahogy az 5-ös válaszoló megírta.


Most vagy minden bizonyíték nélkül beletörődsz, hogy mást is fűz, akármennyire is tagadja, kidobod, és megpróbálod magadban elnyomni a kételyt, hogy talán mégiscsak te képzelted túl az egészet, és óriási hibát követtél el. (Nem tudom, hányan lennének erre képesek.)


Vagy belenézel abba a telefonba, valószínűleg találsz valamit, és akkor már legalább tudod, hogy miért dobod, és hogy igazad volt. Ez nem szép dolog, és sokan mondanák azt, hogy soha nem teheted meg. De én úgy vagyok vele, hogy aki a képembe hazudik, és azon van, hogy még én érezzem magam rosszul, mert ennyire semmibe vesz, annak nincs miért tisztelnem a magánéletét, és jár nekem az igazság.

2021. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!