Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy mentsem meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy mentsem meg ha tudom?

Figyelt kérdés
Köszi ha segítesz!(én nő vagyok ő férfi)7 hónapja vagyunk együtt, eleinte minden jó volt kivéve, hogy extra féltékeny a párom!!! A családomra is féltékeny ha telfonálok velük nem hisz nekem csak ha hallja a beszélgetést vagy híváslistát mutatok neki, barátnőmmel sem tudok találkozni mert elkezd videóchaten hívogatni és ha nem veszem fel akkor meg később mikor már elér elkezd velem brutális módon üvölteni, veszekedni, hogy mit képzelek magamról biztosan megcsalom. Rendszeresen vágja a fejemhez, hogy tuti másokkal is beszélgetek és eljárkálok titokban mikor a nap jó részében videóchaten beszélünk késő estig (22-23 óráig) és a korlátozás ideje alatt kizárt hogy eljussak máshova.... Viszont nekem attól még más társasgára is van igényem így hát sajnos beleestem a hibába, hogy titkon másokkal is beszélek köztük egy exemmel....(igen hiba volt) Nem csaltam meg a párom és nem is szeretném! De sikeresen kibuktam egyik vita után és hát sajnos az exemnek mondtam el azt, hogy mennyire unom a féltékenységét, és azt, hogy nem képes velem foglalkozni mikor vele vagyok, mert kocsit szerelget(Nem szerelő, nem ez a munkája), ps4 Fifázik, haverjával telefonálgat folyamatosan mintha járnának kb... egész nap együtt melóznak és utána munkából hazafelé is sokat telefonálnak meg otthon is felhívják egymást, gyakran van, hogy egy 5 perces szexet nem tudunk lenyomni mert hívja a drága haverkolega, hogy mizu van.... és még együtt is fifáznak ami közben telefonálnak szintén, és ha otthagyom páromat és lemegyek beszélni a szüleivel akik legalább beszélnek velem jön az üzenet viber, messenger, sms, hogy hova lettem de ehhez kell kb 2 óra így elég gyakori a vita köztünk. szóval az exemnek mondtam mindezt el, aki volt olyan kedves hogy egy kamu női profilból írt neki egy szép fenyegető üzenetet amiben elmondta neki, hogy mi tartjuk a kapcsolatot és mindent elmondtam a páromról neki, jó lenne ha megbecsülne engem a párom és nem tenné tönkre a boldogságomat mert különben a p*csénél fogva lógatja a duna fölé és hozzátette, hogy én nem tudhatom meg mert ezzel az exem is eljátszotta a bizalmamat és megöli a páromat ha én megtudom. A levélben nem írta le, hogy egy exem csak azt, hogy ő is elveszített engem hasonló hibákból. Ezt a titokban beszélgetést 1 hónapja kezdtem viszont vele azért beszélek mert édesanyám lélegeztetőn van sajnos és az exem anyukája abban a kórházban dolgozik ahol anyukám van, így több infót kapok róla. Mindezt hiába mondtam el a páromnak, hogy szeretném felvenni ezzel az exemmel a kapcsolatot ameddig anyukám bent van, nem érdekelte és szakítással fenyegetett... Én úgy érzem, hogy itt az ideje véget vetni ennek, de közben meg tényleg őszintén, sosem szerettem senkit sem úgy ahogyan őt! Igen hibáztam sajnos! De nagyon nehéz jó döntést hoznom és bántani sem akarom azzal hogy elmondok mindent. Inkább szakítok akkor és a titok az titok is marad. Nem érdemli meg ezt! Mit javasoltok? (TUDOM HOGY HIBÁZTAM)

2021. febr. 1. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Jobban jársz, ha szakítasz, még mielőtt nem emel rád kezet.
2021. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem emelt még sosem kezet senkire ebben biztos vagyok! inkább lelkileg vagyok terrorban tartva... Folyton rettegek, hogy mikor kezd veszekedni mondván megcsalom....
2021. febr. 1. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen jobban jársz, ha szakítasz. A lelki terror se jobb, mint a testi. Sőt.
2021. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakits.


Milyen ember, aki nem enged masokkal kapcsolatot tartani.. Lehet hogy meg szereted es nem latsz tisztan de mi igen.


Menekulj, szakits meg vele minden kapcsolatot es keress egy olyat aki torodik veled es nem korlatoz. Vagy egesz hatralevo eletedben igy akarsz elni? Hogy egy bohoc eltilt mindentol es mindenkitol?

2021. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyílván nem így fogok éni, de jobb lett volna ha az exem nem szól bele mert amúgy is a tervem a szakítás volt a karanténom végén! De így most plussz stressznek vagyok kitéve ami egészségileg rám most káros mert van betegségem amire rossz kihatása lehet.... Ez lényegtelen igazából csak a módját nem tudom! Van egy rohadt 50 ezres okos TV amit párom adott karácsonyra és így végképp ég a pofám kidobni őt most pénzem sincs kifizetni neki amit amúgy nem is engedne soha mert a büszkesége fontosabb neki! De a tervem hogy átmegyek hozzá összepakolok és lerakom neki a pénzt is és utána mikor hazadob közlöm vele hogy ennyi volt aztán tiltom mindnehol.
2021. febr. 1. 13:42
 6/13 Angel3000 ***** válasza:
82%
Kedves kérdezô! Ez nem mehet ez igy tovàbb! Ilyen férfival nem lesz jobb csak idôvel rmég rosszabb! A sarkadra kell àllnod! Meg mondani neki, hogy ha nem fejezi be a féltékenygetéseit, akkor ott fogod hagyni, bàrmennyire is szereted! !
2021. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz menteni egy ekkora mérhetetlen halmaz szaron? Komolyan nem értem, 7 hónapja vagytok csak együtt és már most tudod, hogy milyen szar társ, miben reménykedsz? Egy ilyen ember mellett hogyan akarsz te valaha normális kapcsolatot? Egyetlen olyan dolgot nem írtál, ami miatt maradnod kéne, ne csináld már ezt magaddal. Szard már le azt a hülye TV-t, add neki vissza és kész, ennyit nem ér az egészséged.
2021. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most gondolj bele. Ha netan gyereketek lenne, es nem hasonlitana ra, akkor azt hallgatnad hogy biztos mase a gyerek? Mert ezek utan tuti megtenne.


Ilyen emberrel nem lehet együttelni.


Csak ugy halkan jelzem, az ilyen emberek mint a parod, egyszercsak bekattan a feltekenysegtol, es lemeszarol.

Persze biztos mondod hogy nem agresszív.. De igen az. Aki uvolt veled az altalad leirt dolgokert azt csak nuanszok valasztjak el hogy beszukult tudatallapotban elvagja a torkod.


Olvass utana a beszukult tudatallapotnak.

2021. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Teged kell megmenteni tole. Veszelyes.
2021. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van! És tényleg nagyon köszönöm mindenkinek! Már csak a cuccaimat kéne elhoznom tőle

köszönöm mégegyszer!

2021. febr. 1. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!