Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan folytassam a jövőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam a jövőben?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm (nem a feleségem) és én külön vagyunk már régóta, legalábbis ez nem kapcsolat amiben vagyunk :) 2.5 éve mégcsak nem is egy országba élünk. Van egy 3 éves fiunk akit nem ismerek, ez az eredménye ha a nő terhesség és szülés után csőlátású anya lesz és levegőnek veszi a párját jelen esetben engem.


Nade ezen túl vagyunk, új életet kezdtem nem engedek már a gyerekkel való zsarolásnak stb stb.


Jelenleg még xy országban vagyok és 2.5 év után is fizetek mint egy idióta de ebből vissza akarok venni már. A fizetésem havi 570-600e Ft között van ebből én heti 50 ezer Ft ot + lakbért ami 100e Ft és rezsi ami kb 50e Ft fizetek neki ez 350 ezer ezen felül még rendelek mindig pelenkát és gyógyszert + ruhákat ami kell még ami kb 50e Ft így ez már 400e Ft és ezt minden hónapban.


Én a maradékbol élek eléggé szükösen. Ha rajta múlna még ez sem lenne elég neki több kellene, mindig kitalál valamit. Ebből van és lett elegem.



Megkérdezném hogy mennyi az az összeg ami elküldjek havonta?


2021. okt. 18. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Kérdéseim:

- tettél teljes hatályú apai elismerő nyilatkozatot?

- mi alapján fizeted a gyerek gyártást? Mivel a mértékéből úgy gondolom, hogy ezt biztos nem bíróság állapította meg, illetve jogilag biztosítania kellene számodra a kapcsolattartást is, mivel JOGOD van hozzá.

2021. okt. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy gyerekre a fizetésed 20%-át.
2021. okt. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen tettem nyilatkozatot, és semmi nincs megállapítva. Magyarországon nem igazán tervezek a jövőben így a láthatás már mind 1.


Az elmúlt 3 év + terhesség asszisztálása elég is volt egy ilyen nő mellet akinek a legnagyobb mottója: "Amennyit fizetsz annyit látod a gyereket majd."



Abból az emberből aki voltam és mindennél jobban akart családot egy ilyen ember lett.... minél messzebb megyek és vissza sem nézek de azt amit kell azt fizetem és csak a gyerek miatt de most már magamra is fogok fordítani.

2021. okt. 18. 00:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok: a második jól mondta amugy átlagosan a bíróság a kötelezett (jelen esetben te) átlagos jövedelmének tizenöt-huszonöt százalékában szokták meghatározni. Szóval használd te is azt.

Egyébként nagyon sajnálom, hogy így alakult, tényleg elég gáz. 400 ezer ft gyerektartásra 600 ból rengeteg, annyi pénz nem megy el egy 3 éves gyerekre havonta.

2021. okt. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értelek, hogyan tudott ekkora összegekkel zsarolni, ha cserébe valójában nem is nagyon látod a gyereked? Vagy ha ennyit fizettél, miért nem harcoltál azért jogszerűen, hogy láthasd?

Ha pedig nem zsarolt, csak magadtól perkálsz ennyit, akkor nem értem, mit nyavalyogsz rajta? Ki kényszerített, hogy ekkora összegeket fizess?

2021. okt. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Ha igaz amit írtál, te hatalmas balek vagy.


Ez pedig: "Az elmúlt 3 év + terhesség asszisztálása elég is volt egy ilyen nő mellet akinek a legnagyobb mottója: "Amennyit fizetsz annyit látod a gyereket majd."" Na ha nekem ezt mondta volna, levittem volna a folyóhoz, és tarkón lövöm, hogy Romániában fogják ki a hulláját.

2021. okt. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Oltári nagy balek vagyok sajnos. Eddig tudott zsarolni mert eddig volt bennem hajlandóság hogy hazamegyek és majd lesz valahogy...



Egy senki vagyok csak egy segedmunkás "mosogató" , a mostani fizetésem is azért ekkora mert kínai étteremben dolgozok külföldön.


Mostanra viszont eljutottam belül odáig hogy már senki semmi nem érdekel.


Nagyon messzire megyek és vissza sem nézek.

2021. okt. 18. 01:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondold meg jól. Lehet, hogy nem lesz több gyermeked soha az életben.

Ha nem akarsz hazamenni, akkor lehet, hogy tényleg jobb, ha békén hagyod őt, őket. Ha viszont ér neked annyit a kisfiad, akkor kapd magad össze apám, teremts magadnak egzisztenciát itthon és kezdd el látogatni azt a kisfiút. A bíróságon vívd ki, ami jár kettőtöknek, a láthatásokat és fizess reális összegeket.

Te amúgy mindent ilyen könnyen feladsz?

2021. okt. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne neked a magyar bírósághoz fordulni gyermekelhelyezés ügyében, mert ha a pârod külföldi bíróságnál próbálkozik (nem tudom melyik országban vagy), azt meg lehet szívni. Akkor lenne hivatalosan megállapított összeg és kétheti szintű láthatás, ennél valószínűleg kevesebb.
2021. okt. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gondosan őrizd meg a bizonylatokat, hogy havonta mennyit utalsz neki (vagy kérd le banktól a bizonylatot, esetleg exportáld ki elektronikusan ha az is hitelesnek számít), lehet hogy a későbbiekben ezt majd nagyon is be kell mutatni.

Közöld vele, hogy forduljatok bírósághoz és hivatalosan állapítsák meg az összeget.

2021. okt. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!