Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytassam vagy lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Négy hónapja nem élünk együtt, előtte 8 évig egy pár voltunk, együtt laktunk. A családjából egy szülő betegsége miatt ő elment ápolni, majd ott is ragadt. Beszélgetni szoktunk, de nem napi szinten. Állítja, hogy szeret és hogy hiányzom neki. Szeretem én is de bizonytalan vagyok a folytatást illetően. Költözzek vele újra össze?
2020. jan. 23. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Press any key to continue...
2020. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mármint ő vissza akar költözni?

Már nem kell ápolni a rokont?

2020. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem. Ha a szülő ápolásra szorul, akkor ott a másik szülő is segítségnek, vagy esetleg fel lehet venni mellé egy ápolót. A párod nem dolgozik?


Az oké, hogy segít valamelyik szülőjén, de az nagyon nem normális, hogy 4 hónapja haza sem tolta a képét. Te sem mész oda?

2020. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az ápolást ő akarta csinálni, hosszú de érthető okból. Nem mentem, mivel nem akarta, hogy lássam ezt a helyzetet. A rokon azóta már sajnos elhunyt.
2020. jan. 23. 11:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a probléma?
2020. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy ott maradt abban a házban, mert én nem hívtam vissza. De miért nekem kellene visszahívni? Ha szeret nem vissza kellene jönnie magától?
2020. jan. 23. 12:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha más konkrét ok nincs, amiért szakítottatok, miért ne. Sajnos vannak az ember életében ilyen nehéz időszakok.
2020. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Most miért akkora nagy nehézség megkérdezni tőle, hogy mikor jön vissza, már nagyon hiányzik? Bántja a büszkeséged, vagy mi?
2020. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen. Nagyon. Félre kellene tennem, képes is lennék rá de a családja teljesen rá van telepedve és ezt nem tudom kezelni.
2020. jan. 23. 12:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagyd a francba! Ápoltam én is családtagot, de:


1. Nem engedtem, hogy a párkapcsolatom rovására menjen, megtaláltam az egyensúlyt.


2. Nem költöztem el otthonról.


Az meg, hogy táviratra vagy írásos kérvényre vár, hogy visszaköltözzön hozzád 8 év után és nem magátul jut eszébe, nevetséges.

2020. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!