Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a barátom miket beszél a haverjaival. Hogy reagáljak rá?

Figyelt kérdés

Lassan 7 hónapja járunk a barátommal. Néha csinálnak az ismerősei összejöveteleket, bulikat, és ő mindig elhív engem is. Mindig szokott inni alkoholt az ilyen bulikon, és egyszer volt is, hogy berúgott, aztán este meg a mi wcnket hányta teli az alkoholtól(szerencsére szüleim nem vették észre). Ilyen csak egyszer fordult elő, mert a többi bulin csak mértékkel iszik, de mondtam neki, hogy ilyen többször ne forduljon elő, stb stb. Mielőtt összejött velem, elég sokat cigizett, és mikor összejöttünk, magától lerakta a cigit-de aztmondta hogy értem teszi pedig én nem mondtam neki(bár tényleg nemszeretem a cigiszagot,ízt), de aztán néha-néha rágyújtott. Pár nappal, héttel ezelőtt hallottam, hogy a barátomat úgy "gúnyolják", hogy Papucs. Ma pedig megtudtam, h a barátom azt mondja a haverjainak, hogy nem hagyom sört inni. Elég szarul esett.:S És így fény derült arra is, hogy miattam hívják Papucsnak. Ki vagyok akadva a barátomra, mert ilyeneket mond a hátam mögött a közös ismerőseinknek, és ők ezért úgymond hülyének néznek engem. De én nem azt tiltottam meg, hogy sört igyon, sőt... nem tiltottam meg semmit se, csak azt mondtam neki, hogy mikor ott vagyok, akkor ne rúgjon be. Ma találkozok a barátommal. Hogy viselkedjek vele? Van okom kiakadni rá?

17/L (ő 19/F)


2010. szept. 2. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Valójában igaza van a barátainak... tényleg papucs.
2010. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Hát. Mondd el neki, hogy ez neked szarul esett, hogy nem neked mondta, hogy valami baja van. És azt is mondd meg,hogy te nem azt tiltottad meg,hogy sörözzön, hanem azt, hogy ha veeld van legalább rád gondoljon már, és ne rúgjon be akkor , mert nem szeretnéd úgy látni, ahogy a múltkor , amikor tele hányta a wécéteket. Nem tudom így gondolod e a dolgot, de ,ha igen akkor sztem így megmondhatod.
2010. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a barátod egy pocs, mire odaér hozzád olvazd ki a csirkecombot süsd ki meg minden, hogy jó finom legyen, és amikor megérkezik verd pofán vele
2010. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viselkedj vele úgy,mint egy papuccsal,mert az.
2010. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!