Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzéketlen volt a párom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlen volt a párom, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Esküvőn voltunk, 13 cm-es magassarkú cipő volt rajtam. Egy domboldalba kellett felsétálunk, amikor rosszul léptem és egy hatalmasat estem. Ő teli torokból röhögött rajtam, hogy lehetek ennyire béna. Nekem rosszulesett a viselkedése, elmondtam neki, hogy én ilyen esetben nemhogy a páromon, de egy ismeretlen embernek is rögtön segítenék. Szerinte fel tudtam egyedül is kelni, túlreagálom a helyzetet.
2021. okt. 19. 15:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bunkó és gyerekes volt ezen röhögni segítség helyett.
2021. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
5%

"Érzéketlen volt a párom, vagy túlreagálom?"

ha ez felmerült mint kérdés, akkor javaslom a felnőtt helyett a tini párkapcsolatok kategóriát

2021. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Azta... Érzéketlen és paraszt a javából. Nem röhögni, felsegíteni, tompítani, hogy mások se röhögjenek rajtad... letakarítani a ruhádat, térdedet, cipődet... tehát gondoskodni rólad. Pláne egy esküvő, nyilván fontos hogy ne legyen egy bazi szakadás a térdeden, illetve nem tudsz átöltözni.

Érzéketlen.

2021. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém is ilyen volt az elején, nyugi, amikor látta, hogy rosszul esik ez sok ideig, akkor gondolkodott rajta, de csak anyja nevelte aki egy igazi bunkó úgyhogy volt hova fejlődnie. Mostanra eszébe se jutna ilyen. Ha van agya akkor szerintem csak mutassd ki, hogy nem oké.
2021. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

28, illetve 34 évesen nem vagyunk már tinik.

Nem szakadt el szerencsére a ruhám sehol, leporoltam magam utána, semmi nyoma nem lett.

2021. okt. 19. 15:12
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

Nem a szemèlyise miatt vagy vele , azt megtudtuk a leírásból, amúgy mit mondjuk?


rossz, csúnya fiú!


Semmin sem fog vàltoztani ,de igen normális ember segített volna màsikon

2021. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%

mit remélsz majd tőle, mikor társaságban járat le, az ilyen tipus nem egy empatikus fajta..végül is te választottad, kit minősitenek a kapcsolatai?

mindig saját magát az illetően...bocs

2021. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok sértődős típus, néha elég hülye a humorom, de ebben az esetben is érvényes az "először bizonyosodj meg, hogy nincs semmi baja, utána röhöghetsz" szabály (amennyiben az elesett személy is olyan fajta, hogy poénnak fogja fel)


Pláne, ha a páromról van szó.

2021. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Eléggé paraszt volt nem illik kinevetni ,de ha Ilyen helyen volt megtartva miért veszel hatalmas magassarkut fel ??
2021. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
2021. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!