Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy fiú-lány barátságban és csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
A barátommal külön élünk, én itthon, ő albérletben. Nemrég összeköltözött két barátjával: egy lánnyal és egy fiúval. A fiú szinte sosincs a lakásban, szóval tulajdonképpen ők ketten laknak együtt. Ismerem a lányt és nincs semmi baj vele, kedves és aranyos, de nekem kicsit sok, amit a barátommal csinálnak. Minden este főznek egymásnak, van amikor együtt főznek és utána együtt esznek, de olyan is volt már, hogy étterembe mentek csak ketten (nem meki szintű helyre, hanem normális étterembe). Amikor a barátom hazamegy, első dolga, hogy kiabál a lánynak, hogy megjött, és hazakíséri a lányt éjszaka, ha buliból megy haza. Ezen kívül sokszor együtt néznek filmet késő este (általában ijesztő filmeket) egy laptop előtt összekuporodva és együtt járnak vásárolni. Értem, hogy lakótársak és barátok, de szerintem ez túl sok. Beszéltem erről a barátommal, de mindig azt mondja nincs mitől félnem, olyan mintha a tesója lenne a lány. Csak túlreagálom vagy ez tényleg túl sok?
2021. szept. 27. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem Veled költözött össze?
2021. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Huhha ez nehéz.


Én alapvetően hiszek az ellenkező neműek barátságában. Még azt se gondolom hogy ne tudnának együtt élni lakótárssakként.


De nagyon meg kell húzni a határokat.


Szerintem itt fontos megnézni hogy milyen vele és milyen veled? Tapasztalsz-e bármit ami negatívan érintené a kapcsolatotokat?

Van-e olyan amiben te hiányt szenvedsz?


Milyen a lánnyal, hogy viselkedik?

Pl az hogy éjszaka hazakíséri szerintem az egy kifejezetten jó dolog, emberileg.


De hosszútávon ez már sok lenne.

Miért nem veled él együtt?


Szóval ideig-óráig oké de egy idő után mar zavarna. Szerintem ezt neki is be kell látnia.

2021. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mintha a barátnője lenne és te lennél a tesója. De ezt vele kell megbeszélni.
2021. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már tervben van, de nehezen akar összejönni, és amikor el kellett költöznie az előző albérletéből, akkor sajnos semmi esély nem volt arra, hogy együtt tudjunk beköltözni valahova
2021. szept. 27. 21:25
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom fiatalok vagytok. Amikor egyetemista voltam, a barátom is egy lánnyal és egy fiúval lakott együtt. Nagyon jóban voltak a csajszival, tényleg jó fej volt, soha nem volt köztük semmi és igazából féltékeny sem voltam rá, mert látszott hogy nem több az egész haverságnál. Aztán a következő évben már velem lakott a barátom, plusz egy barátja. Nagyon jóban voltam a sráccal, de csak tisztán haveri alapon. Szóval ezek az együttlakások lehetnek teljesen ártatlan, jó baráti dolgok is, meg lehet más is. Ezt neked kell felismerned.
2021. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Sokszor amikor a haverlánnyal csinál programot miért nem veled csinál inkább??
2021. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Laktam együtt fiú barátommal régebben, és volt párom is akkor. Mi azért nem toltuk túl a dolgokat ennyire. Megkínáltuk egymást kajával, de nem főzögettünk meg filmezgettünk együtt, főleg nem rendszeresen. Szerintem ez kicsit sok...
2021. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi még barátok sem voltunk,(vagy talán azok voltunk)csak lakótársak. Megtörtént többször is.
2021. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És te el is hiszed hogy nem adagolja a gádzsit? Szegénykém🤡
2021. szept. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem kizárt, hogy nem szexelnek.

És csak idő kérdése, hogy "hivatalosan" is egy pár lesznek.

Ugyanis az a helyzet, hogy általában azok vannak párkapcsolatban, akik jól érzik magukat egymás társaságában. Szemmel láthatóan ők élvezik az együttlétük minden mozzanatát (közös főzés, filmezés, vacsik, stb), nyilván jókat beszélgetnek, és ha az jött ki ebből, hogy nagyon sok mindenben hasonló az érdeklődésük, gondolkodásuk, akkor csak idő kérdése, hogy mikor lesz (vagy már volt) ebből egy romantikusabb összebújás, abból szex... és ha az is jó volt, már semmi nem fogja őket elválasztani.

2021. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!