Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a mostani barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a mostani barátommal és randizzak a másik sráccal, vagy nem éri meg kockáztatnom?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt egy sráccal. Az elején nagyon szuper volt minden, már az első talin megszállt a „szerelem első látásra” rózsaszín köd, és ez az első pár hétben így folytatódott, nagyon élvezetesek voltak a randik, alig vártam, hogy találkozzunk. Egy pár hete azonban egyre inkább nyűg vele lennem. Elkezdett piszkálni a súlyommal, enyhe célozgatásokat tesz arra, hogy fogynom kellene. Más területeibe is próbál beleszólni az életemnek, például abba, hogy hol keressek gyakornoki munkát. A találkozók unalmasak, nincsenek közös programjaink, csak nála alszok néha, egész nap, amikor munkában van, nem is ír, de még este sem nagyon, amikor lenne szabadideje. Mondogatom neki sokszor, hogy tök magányos vagyok, nem érzem itt jól magamat (egy egyetemi kollégiumban lakom), de szinte rám sem hederít. A hétvégeket legtöbbször vidéken tölti a szüleivel és a haverjaival, alig érdemeltem ki eddig, hogy itt maradjon miattam Budapesten és csináljunk valamit. Nemrégen volt egy vitánk, féltékeny lett, mert csináltam egy barátommal, aki férfi, programot és ez nem tetszett neki. Nem értem, hogy miért várja el, hogy itt üljek állandóan ebben a hülye koli szobában egyedül, amíg ő kitudja mit csinál. Azt mondta, hogy még „próbaidőn” vagyok és nem tudja még igazán komolyan venni a kapcsolatunkat.


Na most a dilemmám abból ered főként, hogy van egy másik srác, akivel még azelőtt kezdtem el online beszélgetni, hogy a barátommal összejöttünk volna. A srác azonban elutazott 2 hónapra és nem tudtunk találkozni, kihalt egy picit a beszélgetés, mert külföldön nem nagyon volt internetje, na meg ideje meg. Ezt a srácot korábbról látásból ismerem, nagyon kedves, sokkal több közös vonás van bennünk, mint a mostani barátommal. A beszélgetések is sokkal érdekesebbek és intellektuálisabbak voltak már online is vele. Azt beszéltük meg, hogy ha hazajön külföldről, akkor találkozunk majd. Hazaérkezett nem olyan régen, viszont régóta nem beszélünk, amiben már az is közrejátszott, hogy szerintem látta pár fotón a történetemnél, hogy valakivel együtt vagyok. Ráírnék nagyon szívesen, de nem tudom ez mennyire lenne gáz így, ebben a helyzetben. Elvégre bizonytalan, hogy vele is mennyire jönnék ki élőben, tetszenék-e neki vagy nem lenne belőle semmi. Akkor viszont lehet maradnom kéne ebben a mostani nem túl stabil dologban, mert „kényelmes” és hátha alakul a dolog később.


Mit tanácsoltok?


23/L



2021. okt. 19. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Szakítsak vele és randizzak a másik sráccal.
Szakítsak vele és ne randizzak a másik sráccal.
Ne szakítsak vele és ne írjak a másik srácnak.
Ne szakítsak vele, de kezdeményezzek a másik srácnál és majd halad valahová a dolog.
Egyéb
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 2 hónap után szar egy kapcsolat, mit vársz, most komolyan?:D

Ilyenkor kellene a legjobban pörögni, találkozni, vágyni a másikra, lépten-nyomon szexelni...

2021. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én is arra számítottam, hogy úgy lesz :D
2021. okt. 19. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Én találkoznék ha rólam lenne szó, de én egy g.ci vagyok.
2021. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit kockáztatnál a szakítással? A magányos hétvégéket, és azt, hogy próbaidőn vagy? Ez már nem alakul sehova.
2021. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyökérrel vagy ebben a tál híg kakiban, amit kapcsolatnak nevezel. Akkor is szakíts vele, ha a másikból nem lesz semmi. Ennél még egyedül is bőven jobb, legalább senki nem szól be, és azt csinálsz hétvégén, amit akarsz.

A másik srácnál - ha szegény legalább közepesen normális - tényleg gázul jöhet ki, ha úgy írsz rá és próbálkozol be nála, hogy közben barátod van. Ezzel nem tűnsz fel jó színben.

2021. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki mint egy rossz cipőből....
2021. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, mégis mit kockáztatnál? Ez nem egy többéves kapcsolat csupa boldog emlékkel, együtt elért dolgokkal, ami most kicsit ellaposodott, hogy megérje érte küzdeni. Ez egy kaki. Most őszintén, mi változna negatív irányba, ha szakítanátok? Nincs veled hétvégente, nem beszélget veled, minden fontosabb nálad, és amúgy sem veszi komolyan a kapcsolatotokat. Egy fix szexpartnerrel kevesebb, max ennyit veszítesz, de ha erre vágysz, biztos találsz rá jelentkezőt...

Cserébe, amíg ezzel a fickóval vagy, elveszíthetsz egy csomó jó lehetőséget egy értelmes kapcsolatra. Az önértékelésedről

meg nem is beszélve.

2021. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ez így nagyon nem jó
2021. okt. 19. 21:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!