Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl féltékeny vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Párom barátjának tánciskolája van. Ma elmentünk öt megnézni, valamint megbeszéltük, hogy táncolunk egyet ( latin tánc). Sajnos én lebetegedtem kicsit, így csak teára mentem. Párom imád táncolni, így beállt.

Hogy öszinte legyek, nemigazán tetszett ahogy a többi csajjal ott táncolt. Meg flörtölgettek. De nem mondtam semmit. Látta rajtam, hogy nem tetszik, így leült, mondta legközelebb inkàbb velem fog. Nemakar mással. De, hogy tul feltekeny vagyok, mert latni lehetett hogy nemtetszik a dolog


2021. okt. 19. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Ő hibája.. minek flörtölgetett??!?

Úgy hogy ott vagy.. ciki.

2021. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Csal jol erezte magàt ennyi csak.

Ez olyan mint amikor leviszed a kutyát a hóba. Szalad bukfencezik elvan aztan go haza.


Feleslegesen ezen rágodni

2021. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*csak jol érezte magát
2021. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a tánc az egyik legerotikusabb kommunikáció, ami ffi és nő között legálisan megtörténhet.


a latin táncok pedig a műfaj királynői... ezzel azt akarom mondani, h. egyáltalán nem hiszem, h. arról lenne szó, h. meg akarna csalni, hanem ez a típusú tánc meg zene ilyen kémiát teremt kvázi idegen ffiak és nők között is.


a varázslat addig tart, amíg a tánc, utána mindenki megy a dolgára.


én is táncolok 2 éve, tudom miről beszélek.


amúgy gátlásos és introvertált vagyok, de amikor táncolok felszabadulok és szenvedélyes vagyok.

2021. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit gondoltál mire való a tánc? Ha nem lettél volna ott, megdugta volna valamelyiket!
2021. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit flörtölgetett , a tánc az tánc.

Ott kedvesnek és mosolygósnak kell lenni és ha beszélget is az ember az is vele jár.

Te egy szörnyű némber vagy!!!

2021. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!