Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hibás vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hibás vagyok? Barátnőm ma akarja élőben megbeszélni a dolgokat, és remélem, hogy nem, de véget vetni a kapcsolatnak.

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy exem rám írt szülinapom alkalmából. Kérte a barátnőm, hogy tiltsam le, de én előtte megköszöntem, és utána tiltottam le. Ezzel jelezve, hogy ugyanúgy kezelem, mint bárki mást, és, hogy már nem érdekel a múlt. Utána ezt megbeszéltük nagyjából. Meg akartam nézni valamit a telefonján, mikor nem volt a szobában, és ő ezt kutakodásnak vette. (Bármikor odaadja, és bármit megnézhetek, viszont soha nem néztem még bele más telefonjába, és egy beszélgetést sem akartam megnézni.) itt abban vagyok hibás, hogy nem kérdeztem meg, beismerem. Utána kezdett rosszra fordulni a dolog. Nem úgy írt már, amikor kiment kocsikázni, esetleg a barátnőjével volt együtt. Na itt beindult egy aggódó reflex bennem, és kerestem folyamatosan, és rosszul esett, hogy nem olyan rendszerességgel írt, mikor kint volt este. Utána már azt mondta, hogy nem érez irántam semmit. Hogyan próbáljam ma “visszaszerezni”? Vagy esetleg elgondolkodtatni a dolgokról. Szerintem ezek miatt nem éri meg eldobni az egészet. Hétfő óta nem beszélünk. Le vagyok tiltva mindenhol, a közös dolgok is törölve lettek a közösségi oldalakról. Délután azt mondta, fog írni. Egyelőre az elengedés nem opció, minden követ meg akarok mozgatni. Ki mit tenne az én helyemben?

2021. okt. 20. 07:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
Én azt gondolom, hogy az olyan embertől, aki letilt mindenkit, mert épp baja van és/vagy veled is letiltat mindenkit, mert épp olyan hangulata van... jobb megszabadulni hosszútávon.
2021. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Átrakattam holnapra a találkozást. Legalább addig tudok gondolkozni, mivel közbejött valami. Igazad lehet, utolsó válaszoló, viszont tényleg nagyon fontos ez a lány nekem. Képes volt újra megmutatni, mi is az a szerelem, és nagyon hiányzik.
2021. okt. 20. 14:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna letiltanod a volt barátnődet, azért, mert az új nő azt kérte. Ha nem bízik benned, akkor kár az időt ráfordítani, viszont hiba volt, hogy te meg kutakodsz. Jobb ennek a kapcsolat véget vetni, eltelik pár hónap és kihevered.
2021. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!