Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire meghatározó a telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire meghatározó a telefon a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk eléggé és a legrosszabb hogy kezdem átvenni tőle pedig en nem voltam ilyen.


Ő amint ideje van már veszi a kézbe és játszik videót néz rajta.

Wcre is viszi sőt minden lefekvéskor min.egy órát nyomkodja. De ha itthon van 3órat osszesen biztos..


2021. okt. 20. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen az emberek újságot olvastak, rejtvényt fejtettek, pasziánszoztak (igazi kártyával), elütötték akkor is az időt. Csak az eszköz változott.
2021. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel aludni sem volt időm, nemhogy telefont nyomkodni. Allandoan család, haverok, mentünk mindenhova.(pár honap alatt is annyi minden törtent velunk mig mással egy élet alatt se)


A mostani barátommal meg a bolt,kaja, alvás, szexen kivül ő csak tv zik, így telefonoznék mellette, de őt ez sérti, így inkább nem vagyok vele addig, szépen hazajövök es keresek barátokat inkább akikkel lehet mit csinálni.

2021. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván elkerülhetetlen a használata manapság. De sztem ez nem az egészséges szint amikor már nem jut más opció eszedbe amikor nem csinálsz semmit és nem foglalkozol semmi otthoni dologgal de telefonozni van napi 3órád, de amúgy mindig azt mondod nincs időd semmire
2021. okt. 20. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

#3

Nyilván ebbe menekül valami elől. Plusz nyaggatod is vele, és akkor már csakazértis csinálja.

2021. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!