Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti megsértődnétek a 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megsértődnétek a 4 hónapos kapcsolatotokban az miatt, mert a barátotok nem tudja fejből a telefonszámotokat?

Figyelt kérdés
Köszi!
2013. júl. 10. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2 éve vagyunk együtt, én nem tudom az övét :DDD
2013. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 3 év után sem tudom az én barátnőmét, de benne van a telefonomban! :P
2013. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én az anyám telefonszámát se tudom fejből. Benne van a telefonban.


Persze ürügyet mindig lehet találni megsértődésre.

2013. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi 10 hónapja vagyunk együt és még nem tudja..:Da számokhoz nem nagyon ért..:D

nem olyan mint én rögtön megjegyzem amint meglátom..:D

2013. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve van ugyanaz a számom, és annyit tudok, hogy 30-as vagyok.

Szóval nem.

Felejtette már el a névnapom is, de most azt én se nézem sokba, pont leszrtam én is:D

Jó, másnap észbe kapott, de na:D

2013. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondolom :D Én is lány vagyok, az egyik nagyon jó fiú barátom mesélte, hogy a barátnője fél óráig nem szólt hozzá ez miatt. Eléggé furcsa ez nekem, azt hittem, egyedül vagyok vele, de akkor nem :D
2013. júl. 10. 14:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerinted mire való a mobiltelefonok telefonkönyv és gyorstárcsázó alkalmazása? Az IP címét nem várja el hogy megjegyezd mikor szkájpoltok vagy fészbúkoztok?
2013. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 3 éve féjnél vagyok, és nem tudom a férjem tel. számát fejből. Benne van a mobilomban, ettől nagyon elkényelmesedik az ember. Nem ez mutatja meg, hogy szeret-e. Viszont ha ilyen miatt felmerül a megsértődés lehetősége, abból léggé látszik, hogy a csaj egy hisztérika.
2013. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fiatal még, 17 éves, gondolom ennek is betudható. :D
2013. júl. 10. 14:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a sajátomat se tudom megjegyezni,miért sértődnék meg ez miatt?
2013. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!