Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggódni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni, hogy elcsábul a párom?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a barátommal, aki 35 éves, én pedig 42. Nem volt még nagyobb konfliktusunk, jól megvagyunk, tavaly össze is költöztünk.

Kb. egy hónapja sétáltunk bent a városban, amikor szembejött velünk egy fiatal nő, mosolyogva köszönt nekünk. Párom (miután visszaköszöntünk) szeme teljesen felragyogott, amikor azt hitte nem látom, óvatosan hátranézett a nőre. Azt mondta, még régebbről ismeri, amikor pultos volt a csaj egy helyi kávézóba és egy időben sokszor ment oda a párom.

Még azon a héten a baráti társaságban szóba jött ez a csaj, mondta valaki, hogy ismét szingli. A pasik egyből lecsekkolták facebookon. Szép nő, elismerem és fiatalabb is, 29 éves. De a páromon ismét láttam, hogy jobban érdekli ez a téma, mint ahogy mutatni próbálja. A nő egy helyi boltban dolgozik és azóta a párom sokszor megy oda vásárolni. Volt, hogy én is elkísértem, kíváncsi voltam hogy viselkednek. A csaj kedves volt és barátságos, de távolságtartó. Inkább az én szemembe nézett, mint a barátoméba. Aki egyébként le se vette a szemét a nőről, sőt inkább hozzá állt jó közel.

A tetejébe még egy dolog történt: tegnap a párom egyik haverja (kicsit spicces állapotában) elszólta magát, hogy pár éve nagyon hajtott a barátom erre a nőre, totál odavolt érte de akkor még a csaj kapcsolatban volt.

És látom a barátomon, hogy most sem hagyja hidegen, de abban is biztos vagyok, nem próbálkozott be - még.

Ti mit gondoltok, van okom aggódni? Bocsánat ha hosszú lett, de mindent le akartam írni, hogy érthető legyen a félelmem.



2021. okt. 20. 10:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, van okod félni.
Feleslegesen aggódsz, csak túl féltékeny vagy.
74 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%
Már elcsábult, csak a 29 éves csaj sz*rik a fejére. Az hogy eddig nem dugtak, csak a csajnak köszönhető, legyél hálás neki.
2021. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is az van, hogy ahogy kacsint egyet a csaj, a parod ledobja a lancot es rohan hozza. Te a szamar vagy a lo helyett. Bocs kanca helyett.
2021. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
99%
Ja biztos megkettyintené ha jelet ad neki a csaj.
2021. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
99%
Ja, csak a csajon múlik, hogy mikor történik meg.
2021. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj, add meg, amit tudsz, élvezd amit lehet, és engedd elmenni, ha el akar menni.
2021. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%
Megbeszélted már vele?
2021. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Ezek szerint jól éreztem, hogy nem túl biztató a helyzet.

Hiába beszélgetnénk erről... egyszer rákérdeztem, hogy nagyon csinos csaj igaz? Miután kijöttünk abból a boltból. Magyarázkodott, hogy persze nem rossz csaj de ennyi. De hiába mondja ezt, ha a szemével felfalja. Rám így nem szokott nézni... Pedig figyelek magamra, karcsú vagyok, magas, vörös hajú. Kicsit magasabb vagyok a barátomnál, ez a csaj viszont alacsonyabb jóval.

És szerintetek ez csak szexuális vágy vagy esetleg többet is érezhet a barátom? Mivel ezek szerint már pár éve eszi a fene utána...

2021. okt. 20. 11:55
 8/41 anonim ***** válasza:
98%
Hát azt nem lehet tudni. Különben a kettő nem is elválasztható szerintem. Mert a szerelemnek része a szexuális vágy is.
2021. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Amikor ott a boltban voltunk, figyeltem a barátomat a szemem sarkából és láttam, nem stírölgeti a nő testét, melleit, hanem csak bámulta az arcát. Ezért érzem magam rosszul, miután megtudtam hogy régen is tepert utána... Mert ha csak megkívánta azon könnyebben túlteszem magam de ha több is van a részéről...

A csajon is láttam, hogy veszi az adást, alig nézett a páromra. Aztán ki tudja mi történik ha a barátom egyedül megy oda. Telefonját nem szokta dugdosni de azt láttam a saját facebookomról, hogy ismerősök.

2021. okt. 20. 13:28
 10/41 anonim ***** válasza:
42%
Na ha facen ismerősök biztos dugni fognak.
2021. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!