Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen helyzetrôl?

Figyelt kérdés

Ha megtudod, hogy a baratod minden parkapcsolati problémátokat, amit titokban tartanál, kiteregetné titokban egy kolleganöjenek a munkahelyén?

Elmondaná, hogy szuksege van, hogy meghallgassa valaki, es nöi szempontra kivancsi.

Azt is megteszi, hogy az sms eiteket amiket összeveszes alatt írtál a barátodnak , elkuldi a nönek is.



2021. okt. 20. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szakítóok lenne.
2021. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Hogy egy pöccs.
2021. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Szakítás. Én szeretném, ha csak ketten lennénk a párkapcsolatban....


"meghallgassa valaki, es nöi szempontra kivancsi"

Ha ez így lenne, akkor velem beszélné meg.

2021. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem kapcsolat így, szakítanék.Én alapból ellene vagyok annak, hogy akárkinek akármilyen kapcsolati problémámat elmondjam, szerencsére a párom is így gondolja.Ilyesmit egymással kell megbeszélni, senki mással.Főleg nem egy ellenkező nemű ismerőssel.Alapból az árulás a szememben, hogy a bizalmas dolgaitokat kiadja másnak, na de ez így főleg elfogadhatatlan.
2021. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Mielőtt kitenném, beülnék munkaidő vége felé egy helyes fiúval a munkahelye közelében egy kávézóba. Csak hogy férfiszemmel is legyen valami információm :)
2021. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Aki azt hiszi hogy a párja nem beszéli meg sose a párkapcsolati bajokat mással legyen az egy legjobb barát vagy idegen az hülye. Most komolyan nekem senki ne mondja azt hogy sose kér tanácsot senkitől vagy sosem panaszkodik senkinek egy picit sem ha valami gond van a kapcsolatban. Mindig magatokban tartjátok egész életetekben? Na persze :D
2021. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

#6

Ha gond van a kapcsolatomban, akkor a párommal szoktam megbeszélni. Miért kellene magamban tartani? Miért kéne kikotyogni bárkinek?

2021. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Én ezt akkor sem hiszem el. Sokan nem hajlandóak megbeszélni a problémákat vagy is inkább nem tudják mert vita lesz belőle úgy is. Szülővel,tesóval, legjobb barát stb 100% hogy előbb vagy utóbb ha valami gond marad azt megszokták beszélni az emberek mással. Ha valaki azt mondja soha életében nem csinált ilyet az hazudik :D
2021. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

#8

Sok embernek barna a szeme, attól nekem még nem lesz az. Szerintem a párkapcsolat, ahogy a neve is mutatja, egy párról, vagyis 2 db emberről szól.

Eleve nem értem, anyám, meg a legjobb barátom mit tudna csinálni ha nekem gondom lenne a párommal? :D

2021. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Nalunk volt hasonlo.

Exem a baratjanak teregette ki a maganeletunket.

A baratjaval elkezdtem en is beszelgetni az en nezopontombol viszont.



A vége az lett a dolognak hogy a baratja aztan tudattalanul is de megvédett kesobb engem a baratommal szemben a hátam mögött. Es azt mondta igazam volt. Es hatalmasat csalodott benne.


Azaz a baratom baratja kesobb az en baratom/cinkosom lett es mi ketten lettunk szovetség.(nem kell tobbre gondolni, nem ffi-nő viszonyban álltunk)



Szoval ebbol kiindulva, ha egy kolleganovel beszélne ki engem valszeg a kolleganovel bratyiznék ossze es beszélnénk ki a végén az alja ffiakat egyutt.

Vagy meghivnam mindkettot magamhoz egy vacsira hármasban beszelgetni hogy legyenek szivesek elottem tárgyalni már a dolgokat tekintve hogy Rolam van szo! Köszi!

2021. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!