Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet szépen szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szépen szeretni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az oka, de úgy érzem én az átlaghoz képest elég őrülten szeretek. Nagyon bújós, puszilgatós, szeretgetős vagyok általában mindig, de azt hiszem a kelleténél jobban mikor csak ketten vagyunk a párommal.

Neki több magánélet kell, több énidő, gépezés, ilyenek. Ezért nem haladunk egyről a kettôre, fél, hogyha összeköltöznénk akkor nem lenne ideje magára. 24 vagyok, még nem laktam együtt olyannal akit szerettem, nem tudom milyen lennék.

Hogy lehet erről kicsit leszokni? Hogy ne érezzem magam távolabb tőle, ha nem velem tölti az idejét mikor velem van? (Pl. Munka után, estefele)


2021. okt. 20. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Nekem hasonlo okok miatt van mindig parhuzamosan tobb baratom.


Amig az egyik hanyagol ott a masik es forsitva.


Majdcsak találok egyszer vkit aki ki is tud elegiteni, es nem 2 srac kell hozzá


Eleinte még elmondtam ugyan a páromnak hogy amiert hanyagol, más pótolja, de csak csetszinten, azaz érzelmi szinten csak, meg stb, de mivek berágott ezen, azota tagadnom titkolnom kell.



(Párom speciel havonta mondja hogy szeret, akivel meg csetelgetek naponta is, ő viszont elmondja akár százszor is egy nap,nde ő meg messze van.vele szemelyes kontakt max a videocset csak)

2021. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Olvasgass a szeretetnyelvekről, az asszertív kommunikációról és a különböző személyiségtípusokról, jó alapot fog adni.
2021. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Folyt Ja azt is mondtam neki, hogy nem en tehetek arrol, ha az egyik srac csak szexelni tud, a masik meg csak érzelmekkel telíteni, es egy srac keptelen mindent egyben nyujtani.

Sztem nem en vagyok ez miatt a hibás hanem a srácok azok, hogy ki kell őket egésziteni, mert keveset adnak.


De nem érti meg. Ne cseteljek, es pont.

1.

2021. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán a barátod másabb típusú, a férfiak sok esetben nehezebben is mutatják ki az érzelmeiket, vagy nem úgy, ahogy a nők. Persze ez nem minden esetben igaz, csak sok mindenkire. Amikor a másik teret és levegőt kér, akkor kell megpróbálnod egyedül is jól érezni magadat. Egy forró fürdő, egy jó könyv, bármi, ami kikapcsol. Hagyd addig őt létezni a saját kis világában, lazulj le!
2021. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ez a nagy rajongás ami most van részedről idővel alábbhagy; minden kapcsolatnak van egy ilyen szakasza, a gond csak az, hogy nem egyszerre éltétek meg

szóval, ha össze is költözöl, majd visszaveszel idővel


viszont nem ártana tudatosan csökkenteni a függőségedet, mert ez kellemetlen, fullasztó tud lenni

2021. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3 éve vagyunk együtt egyébként.

Én nekem fontos az idő amit a másikkal tölthetek, mert elég sok időm elmegy otthon(takarítás, főzés), a barátokra, a családra ezért amikor az időmet vele töltöm, nem szeretnék magam lenni.

De egyébként ezt szoktam, fürcsizek, olvasok, tv-zek, ha úgy van. Addig ő el van. Szóval igyekszem. De azért nehéz.

2021. okt. 20. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem akarlak riogatni, de en ismerek olyan ferfit aki ezert valt el az asszonyatol, mert a no 1xuen megfojtotta a manust a szeretetevel.
2021. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen idoszakom kb 17 évesen volt az első barátommal, amikor kb semmi önbizalmam meg életem nem volt a kapcsolaton kívül. Foglalkozz onfejlesztessel,tanulj új dolgokat, próbáld meg egyedül is elfoglalni/elfogadni magad, ez sokat segíthet.
2021. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!