Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnek a parom tudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek a parom tudta nelkul valahogy egy drogtesztet elvegezni rajta... vizelet minta kellene hozza. Valakinek van ezzel tapasztalata? Vagy otlete? A wc- be ha belepisil, es abba dugom a tesztet, ugy gondolom nem mukodne.. vagy ? Koszonom szepen!!

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy nem. Ha esetleg ő egyáltalán nem gyanakszik, hogy te drog használatra gyanakszol, vegyél egy terhességi tesztet, és kamuzz valami olyasmit, hogy azt hallottad, ez a t.teszt olyan ócska, hogy mindig pozitívat mutat, még férfinál is.(Fantáziádtól függően köríthetsz hozzá valami kamu sztorit pórul járt barátnőről például.) Aztán rá kell venned, hogy adjon mintát, mert poénból ki akarod próbálni,és titokban végezd el a drogtesztet is. Jobb ötletem nincs.😟 Mondjuk én ezt se tenném, ha bizalmatlan vagy, annak nyilván oka van. A helyedben egyenesebb úton deríteném ki.
2020. máj. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

#1 ennek akkor lenne értelme, ha mindig negatívat mutatna, mert egy fals negatív teszt nagyobb problémàt tud okozni, mint egy fals pozitív. De ugye mit számít hogy negatív egy terhességi teszt ha egy férfi rápisil? Hát semmit.



Esetleg inkább itass vele sok teát, kávét, vizet, és kerüljetek olyan helyzetbe, ahol csak üvegbe lehet pisilni (pl dugó, ahol te vezetsz)

2020. máj. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt viszont nem értem, hogy miért kellene a teszt? Ha ha gyanítod hogy drogozik és korábban is drogozott, akkor kérd meg, hogy pisiljen egy üvegbe. Ha nem akar, akkor elég valószínű hogy a gyanúd megalapozott. Ha sosem drogozott életében, akkor pedig nevetve megteszi (én legalábbis megtenném)
2020. máj. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyors kérdés. Hogy akarod csinálni a drogtesztet? Van erre otthoni teszt? Vagy elviszed egy laborba? Előbbi esetben honnan tudod hogy megbízható az eredmény? Mi lesz ha pozitív lesz? Mi lesz ha negatív?
2020. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Hajszál is elég, ha lehet hagymás.


Vagy add be neki, hogy a melóhelyeden van ingyenes szűrés prosztatára, és csak egy üveg pisi kell.


Vagy pisis szex. Pohárba lőjön, felét meg tedd félre, miután a többit magadra öntötted. (Jajj...a régi szép idők, amikor így szereztettük meg a mintákat, prostikkal...)

2020. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Korabban drogozott, es sokszor kertek tole vizelet mintat a szulei is... mondta mar , hogy ez nagyon mgalazo volt mindig neki, es szegyellte is magat mistta... emiatt nem adna mintat. Ha megis ad es negativ lesz, akkor meg en leszek a rossz. Egyszer kerdeztem tole adna e mintat. Azt mondta nem, mert megalazo... a makacskasa miatt es a rossz enlekei miatt ez akar igaz is lehet... vagy csak egy rossz kifogas. allitolag evekkel ezelott abbahagyta. De szeretnek biztosra menni. Most egy vizelettel mukodo tesztem van.

Szerintem a terhessegesre rajonne, tul atlatszo :D :(

De biztosra akarok menni. Az a baj, hogy aki nem drogos, szerintem sosem lehet biztos abban, hogy valaki az -e. Lehet munkaban csinalja a haverokkal, par ora a hatasa, mire este hazaer, mar semmit nem latunk belole, max hogy ingerult, lehangolt stb... vagy esetleg egy elvonasi idoszaknak lehetunk tanui, de ezt sem ismerhetjuk fel egyertelmuen szerintem. Konnyeb osszekeverheto az egyszeru kimerultseggel , stresszel. De valahogy ki kell deritenem. Orulnek, ha valaki valami jo otlettel vagy tapasztalattal jonne. Koszi :)

2020. máj. 24. 21:35
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 akármilyen ürügy átlátszó lesz. Vagy megmondod neki az igazat, vagy kb. titkosszolgálati módszerekhez kell folyamodnod.
2020. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, írtam, hogy az csak úgy működhetne, ha nem lenne oka gyanakodni, de így egyértelmű, hogy rájönne. Amikor drogozott, ti már együtt voltatok? Úgy talán könnyebb felismerni. Egyáltalán miért merült fel benned? Láttál valami arra utaló jelet? Tényleg nem könnyű felismerni, annak, aki nem drogozik, de azért nem lehetetlen. Sajnos tapasztaltam. Én nem drogoztam, de volt drogos párom.(Amikor összejöttünk, tiszta volt, de észrevettem,hogy visszaszokott.)

1-es voltam

2020. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mikor velem osszejott, allitolag mar nem csinalta egy ideje es azt mondta, nem is fogja. Vagy nagyon jokedvu vagy teljesen kedvtelen, szomoru, letargiuks, csak les ki a fejebol bambulva, dobol a labaval, ingerult, rosszkedvu...ejjel kiabal vsgy magaban beszel es izzad nagyon, napkozben meg mindene faj, mas, mint eddig, es rossz erzesem van. Mostanaban sokat veszekedtunk, igy ez ettol is lehet.. van, hogy voros szemmel jon haza, de ez meg lehet a munkaja miatt is, a nagy por miatt... DE! Ez az ido mindig kb max 1 hetig tart... az ido alatt neha tobbet is iszik, mint a napi 1 sor. Aztan visszaall “normalis” viselkedesre. Nem tudom, lehet csak tulgondolom..
2020. máj. 24. 23:24
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha drogozik, akkor o biztis tudja azt a szintet, ami neki meg megfelelo ahhoz, higy en ne lassam egyertelmuen.

Amiket korabban leirtam konkretan lehetnek elvonasi tunetek. De az idegesseg jele is lehet siman... es mikor “normalis” sosincs gond vele....csak az a par nap

2020. máj. 24. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!