Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora baj számára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora baj számára hogy én a pénzt hajszolom és azt akarom legyen valamim?

Figyelt kérdés

Minden lehetőséget megfogok hogy minél több pénzt tudjak félre tenni. Ilyenkor csak azt nézem főként hogy beleférjen a dolgaim közé.

Külön kasszán vagyunk de össze költözés előtt megbeszéltük hogy a lehető legtöbbet tesszük félre mert saját házat akarunk/tunk.


Most sérelmezi hogy csak a pénz..de én alapból úgy nőttem fel hogy ha haladni akarsz akkor dolgozni kell és akkor mikor lehetőség van rá..


2021. okt. 20. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
A csajok elvárják, hogy költs rájuk.
2021. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

túltoltad

jó, hogy nem szórod a pénzt, de ha a skótok is kiközösítenének maguk közül kapzsiságod miatt, az már nem ok

2021. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert azért vele is kell foglalkozni. Én is türelmes vagyok, de havi 2 olyan délutánt kérek, ami az enyém.
2021. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azèrt mert a pènz nem minden. Jó a tarzalèkolás, a kiadásokra való odafigyelès, de nem jó, ha túlzásba viszed. Ha nem veszel soha semmi "extrát", ha nem mentek nèha programokra, mert az felesleges pènzkidobás, stb.

Hogy Te ebben nőttèl fel, az egy dolog, de nem biztos, hogy feltètlen követendő pèlda, vagy legalábbis ilyen szinten nem.

2021. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1: Honnan veszed, hogy nem a kérdező a nő?
2021. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy vele, mert csak a pénzt akarod gyűjteni, akkor nem érzi, hogy fontos számodra.


Szerintem ez akkor is így van, ha közös kasszán vagytok.


Valamennyi időt kell együtt tölteni (kinek-mennyit), hogy tudjátok, hogy még egy pár vagytok és nem csak gazdasági társulás.

2021. okt. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg kell találnod az egyensúlyt, mert amíg te a pénzt hajszolod, a kapcsolatod és az életed elmehet melletted.
2021. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen pénzéhes nővel, na az pont csomószor emiatt hanyagolt engem.
2021. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!