Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért használja a Facebook és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használja a Facebook és Messenger tiltást valaki?

Figyelt kérdés

Tegnap tiltva lettem, és nem értem miért. De nem is ez érdekel, hanem az, hogy nálatok mi volt a kiváltó ok, hogy tiltva lett valaki, aki nem volt zaklató?

Irnátok történeteket arról, hogy miért is történt veletek mindez?


2021. okt. 22. 05:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Én általában csak akkor tiltok, ha zaklatás van, bunkózás, farok képek küldése, vagy esetleg állandó személyes kérdések a szexuális életemről még azok után is, hogy kifejtettem, hogy ez nekem kellemetlen és legyen szíves abbahagyni. Általában ezek azok az indokok, amiért tiltást kapnak nálam az emberek.

De volt már olyan is (régebben, még tini koromban) hogy valaki csak simám idegesített azzal, hogy mindig írkált, vagy amiket írkált, de akkoriban nem mertem elmondani soha nekik, hogy mi a nyűgöm, és általában az illetők azt vették észre másnap, hogy le vannak tiltva szó nélkül. Mostmár természetesen nem csinálok ilyet, általában közlöm, ha valami nagyon zavar, vagy idegesít, de lehet vannak még olyan emberek, akik mai napig csinálnak ilyeneket, csak hogy elkerüljék a lehetséges konfliktusokat. Lehet te is egy ilyen ember "áldozata" lettél, ha nem tudod konkrétan mit tettél a letiltó ellen. Illetve még volt anno olyan is, hogy párom mellett elkezdtem beszélgetni egy másik férfivel a neten, de csak barátilag, viszont elkezdtem "beleszeretni", (az akkori párom eléggé elhanyagolt, és hiányzott a szex és a törődés) szóval inkább letiltottam a fickót, mert utálom ezeket a belső vívódásokat, meg nem szerettem volna, ha megcsalás lesz a vége.

2021. okt. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Ha valaki nem tudja szimplan fogni az elutasitast hanem neki áll beszolni szidni, attol elkezdek tartani hogy esetleg nyilvanosan posztol vmit az adatlapomon es lejárat vagy nekem irogat a tovabbiakban is pl kiröhögő smilekat es erzelmileg "bántalmaz".


Plusz a barataimat bnoimet hogy kik like oltak engem azaz a kapcsolatrendszerem is csak ismik látják, igy aki ezzel visszaél az is tiltva.(volt aki a bnoimet kezdte belike olni az en oldalamon levo posztjaik alapján meg stb)


Vagy volt hogy a volt főnokom (nem is egy)lesegette a face oldalam, meg azokat a témákat hozta fel munkahelyen amikrol posztoltam, meg az alapjan jellemzett, olyan fonokom is volt aki az ismeros koreim miatt kert számon(miert baratkozom törökökkel meg stb) igy akarhol dolgozom a fonokoket kapasbol tiltom

2021. okt. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
*folyt: habár ilyen dolgok miatt nekem már nem is az eredeti nevem van fent. De erdekes egy nyomozo miutan beszeltem vele 2 perc mulva már be is jelölt...:D
2021. okt. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Folyt2:Ja plusz egyik bnom tul kihivo es magamutogatos es nem akarom vállalni az ismeroseim kozt a face. Igy ő is torolve. Attól még bratyizunk de nyilvánosba nekem nem kellenek az ilyen "körök"
2021. okt. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Plusz kereső ki se dobja az adatlapom, képeket is csak ismik látnak, a nyomozo nem tom hogy talalt meg azonnal plane kam névvel:D
2021. okt. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. okt. 22. 06:20
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

4 ember lett tiltva:


- az egyik volt osztalytarsam, aki minden elozmeny nelkul kuldott egy kepet a farkarol (valoszinuleg bedrogozva).


- egy srac, akivel randiztam, aztan visszautasitottam, cserebe elhordott mindennek es mocskolodo uzeneteket kuldott. szoval vegulis o zaklato volt, bar csak instan beszeltunk, facebookon is letiltottam a biztonsag kedveert.


- az egyik exem, akivel viharos volt a kapcsolatunk, olyan se veled-se nelkuled. eloszor o tiltott le engem valamiert, aztam mikor kibekultunk, feloldott. a kovetkezo osszeveszesnel ezt megelozendo mar en tiltottam, azota is ugy van. engem ne tiltogasson ok nelkul, akkor mar inkabb en tiltom le ot.


- a masik exem, akivel szinten odszevesztunk valamin, elegge megbantott engem, illetve eszrevettem, hogy bizonyos instan beallitotta, hogy ne lassam a sztorijait meg azt, hogy mikor elerheto. erre fel en letiltottam mindenhonnan.


osszessegeben akit tiltok, az egy jelzes arra, hogy soha, semmilyen formaban nem vagyok es nem is leszek ra kivancsi a jovoben sem.

2021. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

ja, meg volt egy masik exem is, akit tiltottam. szakitas utan kitorolt az ismerosei kozul, erre fel tiltottam le. tudom, gyerekes, de azt sem ertem, miert torolt az ismerosei kozul, amikor kb egyikunk se posztol soha es biztosan nrm irogattam volna neki. mondjuk o ugy erezte, en megbantottam valamivel, ezert torolt, de akkoris erthetetlen, jelzeskepp tiltottam, hogy ha nem vagyunk ismerosok, ne is lasson soha tobbet.

irobikus, h ezek utan meg megkeresett tobbszor is mas platformokon.

2021. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%

Es le van pontozva hogy megválogatom kiket vállalok fel es kiket nem a barataim meg mások elott:D

En kérek elnézést:)

2021. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
szerintem akit szégyell az ember azzal ne is barátkozzon, ez teljesen szembe megy az ember személyével és ezekből lesznek a kattan személyiség zavaros nők ..
2021. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!