Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki dobbantani akar a pàrkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki dobbantani akar a pàrkapcsolatából, hogyan készíti elő a terepet ? 31N

Figyelt kérdés

Kérlek bántó válaszokat ne írjatok. Még sosem voltam ilyen helyzetben de most ez van, mondjuk még most sem biztos, hogy meglépem lehet maradok....

Aki volt ilyen helyzetben mit tett ,hogyan tett satöbbi? Bármilyen tanàcs érdekelne,köszönöm szépen



2021. okt. 22. 12:16
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
3%

Elsőnek is mivel nő vagy, gondolnod kell arra hogy ezek után kevésbé lesz jó életed mert az ingyen lakhatás, kajáztatás meg egyebek ugranak..


Másod sorban nem kötelező de azért egy elfogadható vagy értelmes indokot adhatsz a miértre . A harmadik dolog van e már más a képben ?

2021. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

1. Eddig sem volt sem ingyen lakhatás sem kajàltatás vagy hasonlók. Dolgozom nem vagyok eltartott.

Igen van 3. De még semmi nem történt köztük, csak Beszelgetes. Így még konkrétan 3.nak se nevezném inkább csak barát.

2021. okt. 22. 12:24
 3/56 anonim ***** válasza:
8%
Gondoltam hogy dolgozol, de ketten könnyebb mint egyedül . Akkor nem más férfi miatt akarod elhagyni, csak szimplán már nem működik a kapcsolat ?
2021. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

El tudnám képzelni azzal akit irtam, de még nem vagyok benne biztos.

Az egy dolog, hogy én szeretném.

Eddig Elvoltam ebbe a kapcsolatnak nevezett valamiben de ő döbbentett ra hogy ez nem jo és hogy nem erre vágyom.

2021. okt. 22. 12:29
 5/56 anonim ***** válasza:
97%

Ha gyerek nincs a képben, meg közös hitel, stb., nem áll fenn olyan körülmény, hogy a párod egy agresszív nőverő, valamint az ő házában laktok, és egészen biztosan menni akarsz, nincs visszaút, akkor a lakhatásod készítsd elő, aztán beszélj vele normálisan, és menj.

Amikor én szakítottam, és az én házamban laktunk, akkor megvártam, hogy az exem megoldja a lakhatását, nem rúgtam ki egyből, mert nem haragból, utálatból mentünk szét, és emberileg ezzel tartoztam neki.

Minden további plusz tényező bonyolít a dolgon, de konkrét ismeretek nélkül nem lehet tanácsot adni.

2021. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Gyerek nincs de közös hitel sajnos van.... plusz a másik gond ha költözöm akkor albérlet ugye, amit ki is fizetnék de Amelett már a hitelt is pluszban Nemtudom fizetni.

Ha nem albérlet, akkor anyukámhoz is “haza “ mehetek ha baj van , bármikor de az visszafejlodes lenne.

2021. okt. 22. 12:32
 7/56 anonim ***** válasza:
17%

nem trükközni kéne, hanem tisztességesen viselkedni.

elé állsz, h. részedről vége majd még aznap elcuccolsz.


undorító, amikor csak utána léptek ki, h megvan az új skalp.


tehát megcsaltad...

2021. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező átmenetileg mehetsz anyukádhoz is.. Akit meg barátnak tekintesz lehet nem éppen egy érett férfi aki egyből összeköltözne egy nővel aki még frissen hagyta el a párját, már ha gondoltál erre is szerintem .
2021. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
26%
Számító egy csaj vagy, de ahogy nézem elszámítottad magad.
2021. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

7 Nem csaltam meg. Mint irtam csak beszélgettünk semmi nem történt.

Akkor ő is megcsal naponta 30 szor mivel beszél másokkal , már csak a munkája kapcsán is.


8 ő nem is mondta ezt csak én gondoltam tovább a dolgokat. Én se költöznék veel azonnal össze de mire várni 31 vagyok kapcsolatomnak lassan vége ő pedig 38 és elvált.

2021. okt. 22. 12:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!