Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar barátkozni az ex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar barátkozni az ex, akinek már új párkapcsolata van?

Figyelt kérdés

Fél éve jártunk/kevertünk kis ideig, ő arra hivatkozott, hogy messze tanul, így nem akar komolyat bevállalni. Fél évig randizgattunk, aztán egyszer vége szakadt, egyikünk sem tudja, miért. Neki azóta lett barátnője, de havonta egyszer kétszer rám ír, de akkor is csak hülyéskedünk egymással.

Barátoknak nem igazán mondhatjuk magunkat, nem úgy indult és nem is úgy fejeződött be a viszonyunk.

Akkor mégis miért írhat olykor-olykor rám? Barátkozni akar? Mert én már nem értem. 24/L


2013. febr. 20. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne bonyolísd túl drága, csak nem akar "teljesen elveszíteni", néha jólesik beszélni egy régi ismerőssel, semmi több, szerintem
2013. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet h csak annyit.én is barátkoznék az exemmel,hátsószándék nélkül.jó fej,kedvelem,de többet nem akarok.ő viszont nem nagyon szeretne barátkozni.:D
2013. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak jó fejnek tart, jól kijöttetek egymással, és azért keres mostanában. Hozzám eddig az összes exem visszajött (volna) barátkozni, függetlenül attól, hogyan váltunk el, mert elmondásuk szerint ritka jófej vagyok. Szóval ennyi. Szerintem ne misztifikáld túl a dolgot.

22L

2013. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazság szerint, én nem nagyon akarok vele barátkozni, sőt nem is keresem. Csak meglepett ez az egész, mert - hülyén fog hangzani, de nem tudom értelmesebben elmondani - annyira jóban sosem voltunk, hogy most meg haverkodjunk. Hiába is tekintene nagyon jófejnek. :D

Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 20. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemtom a leírásod alapján ő annyira nem ex,hiszen együtt sem voltatok kb..én általában azt nem akarom látni akivel sok évig voltam együtt. Egy futó kapcsolatom volt meg egy iylen kavarás velük mindkettőjükkel nagy ritkán,de beszélek
2013. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele barátkozni, akkor mondd meg neki. Nem kötelező. Én is volt, akit elküldtem, miután megkeresett, hogy barátkozni szeretne.
2013. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na,most bocsánat,hogy visszakérdezek,de utolsó miért nem akarsz azzal is jóban lenni akivel sok ideig együtt voltál? mert mi 2évig voltunk együtt és én nem igazán értem,hogy miért nem akarja néha tartani a kapcsolatot.ráadásul szépen is váltunk el,semmi vita,megcsalás stb nem volt.és ráadásul ő dobott.:D ennek ellenére nekem nincs vele problémám,simán haverkodnék.
2013. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mert nincs rá igényem.mert nem a haverom volt,hanem a párom amit lezártam.
2013. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, futókapcsolat volt. De nem értem, mire jó, ha barátkozni akar? Akkor lezártuk ezt mindketten, neki kapcsolata is van. Te miért beszélgetsz szívesen a volt "futókapcsolataiddal"?
2013. febr. 20. 19:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert azért volt futó,mert nem illettünk össze és nem működött:D tehát nagy érzelmek nem voltak mögötte.Így kb olyan,mint egy haver:)
2013. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!