Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál ha azt látnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha azt látnád hogy a párod szexpartnerkereső oldalt néz?

Figyelt kérdés

Vissza akartam keresni a laptopon egy receptet és mivel nem találtam az oldalt megneztem az előzményekben hátha ott megtalálom ugyanis épp a napokban nézegettem.

Azt láttam hogy ott van az előzményekben a rosszlányok.hu

Meg próbáltam normálisan rakerdezni a páromra, először Aztmondta hogy ugye amikor nézett egy autós videót akkor ezt bedobta reklámban és azért van ott az előzményekben. Utána pedig Aztmondta hogy jó igen rakeresett az oldalra és megnezte mert nemtudta hogy mi ez és kíváncsi volt ennyi.

Ti hinnetek neki? Őszintén nem igazán tudom elhinni.. Viszont bizonyítani nem tudom hogy bármi mást keresett volna ott azon kívül amit mondott, de egész nap őrlöm magam rajta



2021. okt. 22. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A rosszlányok nem szexparner kereső hanem prostituáltak hirdetőoldala
2021. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tetszene. Sajnos én az vagyok, akinek ez mindig ott marad a háttérben, és idővel elfertőződik.
2021. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A pasid szerintem prostinal volt vagy elobb utobb lesz
2021. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Én is nős vagyok de voltam azon a honlapon, megnéztem mi az. Utcán is láttam már hasonló hölgyeket, megnéztem őket is.


Viszont eszembe sem jutna használni szolgáltatásaikat. Ugyanúgy mint néztem már mennyibe kerül egy utazás Észak Koreába is és ott milyen turista látványosságok van. Az ember kíváncsi de semmi több.


Van egy mondás: "bár otthon ebédelek de azért az étlapot megnézhetem"

2021. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem szolnék rola.

Kivancsi lennék a tobbi dologra.

Pl ismeros csajok adatlapjai nezegetes, tarskeresozes ez az amaz, en csak turelmesen várnék a fejleményekre.

2021. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

"Aztmondta hogy ugye amikor nézett egy autós videót akkor ezt bedobta reklámban és azért van ott az előzményekben. Utána pedig Aztmondta hogy jó igen rakeresett az oldalra és megnezte mert nemtudta hogy mi ez és kíváncsi volt ennyi."


Tehát 2x szemedbe hazudott, utána megkérdezed, hogy hinnék-e neki? Nem...

Lehet ezt az oldalt böngészni csak képeket nézegetve úgy, hogy soha nem hívod fel egyiket sem, de a látógatóinak töredéke teszi csak ezt.

Azt ajánlom, hogy ha bármi esélyét is látod annak, hogy elment ilyen nőhöz, mostantól csak és kizárólag óvszerben szexeljetek, ő ne nyaljon ki és te is csak gumival orálozzál. Ezzel meg tudod előzni a nemi betegségeket. Mellette meg figyeld mit csinál, próbáld kideríteni mi az igazság.

2021. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a legrosszabb megtortent. Bar tagadassal kezdett, amikor szembesitetted, de utana azert megnyilt egy kicsit. Aki felrelepett meg akkor is tagad, amikor videofelvetel van rola, kitart a vegsokig. Nem ereszd el a temat kerdezgesd tovabb. Mit nezett meg, mit olvasott stb. Az tuti, hogy nezelodni ment oda, de a tovabbi szandekait csak o tudja, vagy meg o sem. Ellenben most van alkalom megbeszelni, hogy voltakeppen hanyadan is alltok, es ki mit var el a masiktol a kovetkezo 20 evben. Mert nincs rendben minden koztetek az tuti.
2021. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Talán épp azért nem szólt és nem akarta elsőre beismerni mert tudta hogy néhányan mennyire ki tudnak akadni emiatt. Gumival szexelni csak mert bent volt egy honlapon... tejóég. Ha te megnézted egy szép férfi facebook profilját akkor már le is feküdtél vele?
2021. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!