Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom beregisztrált egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom beregisztrált egy szexpartnerkereső oldalra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt élünk, most tervezzük az esküvőt. Kerestem valamit az előzményekben, és akkor találtam rá arra a bizonyos oldalra. Először azt hittem, csak megleste az oldalt, vagy valami, de nem, regisztrált is, bár nem jelentkezett ki. És amin a legjobban meglepődtem, hogy biszex lányt keres, ez van beállítva neki. Tudja, hgy én is az vagyok, de na.. Most hozzam fel neki szóba, vagy tegyek úgy, mintha nem is tudnék róla?
2013. okt. 17. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia .Szerintem foglalkoztatja a 3- as szex gondolata ...

Beszélt neked ilyen irányú vágyagyiról ? Én bevallom neked nem bírnám magamban tartani mire bukkantam .. biztos rákérdeznék mit is akar ez jelenteni .

2013. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne dugd homokba a fejed, ezt mindenképpen meg kell beszélni! Mondjuk ha a férjem titokban szexpartnereket keresne, ott már régen elromlott volna valami, efelett nem lehet szemet hunyni. Még nem vagytok házasok, olyan emberhez nem is érdemes hozzámenni, aki kijátszik a hátad mögött és másokat akar megfektetni.
2013. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, hogy hármas partyt akar :d
2013. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Voltunk már hármasban, mindkét felállásban ( +1 pasi és +1 nős is ), de megbeszéltük, hogy egy ideig hanyagoljuk ezt a témát. Ő ezek szerint nem nagyon akarja hanyagolni...
2013. okt. 17. 10:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolat lehet...ha egymás tudtával/örömére is csaljátok egymást akkor nem mindegy?
2013. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a házasság sem fog sokáig fent maradni. Boritékollható.
2013. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1. Az esküvő gyakorlati tervezését-szervezését jó időre felfüggeszteném

2. Én is beregisztrálnék ugyanarra az oldalra, és várnám a "becsapódást"!

3. Majd ha "borul a bili", akkor meg lehet beszélni és dönteni a jövőtökről

4. Ha nem teszi szóvá, úgy csinál mint aki észre sem vette, hogy te is regisztráltál, akkor viszont erről a kapcsolatról nincs tovább mit beszélni

2013. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj és válaszolj a hirdetésre..
2013. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok prűd, de ha már csak úgy hármasoztatok egyet, akkor ott nem biztos, hogy olyan hű de nagy a szerelem és a hűség.
2013. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es, de!

Szeretjük egymást, hűségesek vagyunk a másikhoz, soha nem volt megcsalás egyik fél részéről sem. A hármast pedig hosszú hónapokig beszéltük 'terveztük', nem csak úgy bumm bele az egészbe. És egyébként is, miért menne tönkre a kapcsolatunk azért, mert egyszer-kétszer bevontunk mást is a szexuális életünkbe? Nem kioktatást szeretnék, hanem választ, mit csináljak. Köszönöm.

2013. okt. 17. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!