Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kutakodtam a pasim telójában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutakodtam a pasim telójában, találtam egy szexpartnerkeresőt. Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Találtam a telefonjában egy szexpartnerkereső oldalt. Azt mondta hogy azt az egyik barátja kereste az ő telójá ,mert neki van mobilnete. És most ő van megsértődve hogy egyáltalán hogy feltételezem azt hogy megcsalt ,ráadásul pont egy prostival. Meg hogy nem adott rá okot hogy kutakodjak a cuccaiban. Ti kinek adtok igazat?

1 éve vagyunk együtt.


2015. jan. 5. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Neki. Minek kutakodsz utána.


22L

2015. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Titokban szociológusnak tanul, ez egy munka számára. Ne rontsd el!
2015. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

íme a példa arra, hogy mi történik, ha az ember betör a másik magánszférájába...


Kékszakállú herceg 7 ajtaja megvan? ha nincs, keress rá a sztorira és rájössz ki a hibás!

2015. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 NewFreeee ***** válasza:
A srácnak, szerintem ez egyértelmű... Te meg valóban nagyon hülye vagy, hogy ebből azt hiszed hogy már megcsalt. Az is lehet, hogy egy-másfél éve regisztrált fel..... Ilyen naiv nőt sem láttam még mint te...
2015. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Minek kutakodtál a telójában??

Ennyire nem bízol meg benne?

2015. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
persze :D illett volna azért kitörölnie...meg azért nem szokás a haver telefonján keresni estére csajt....elég gyenge szöveg....:DD
2015. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

neki

lévén semmi közöd a telefonjához

2015. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
A srácnak adok igazat.
2015. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyébként bizonyos szemszögből neked is lehet igazad... de ki az aki egy szexpartnerkersőn keres magának valakit akivel megcsalhatja a barátnőjét? ez baromság! szerintem csak a képeket nézegette, hogy kicsapja rá és annyi:D
2015. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A barátodnak adok igazat! Elég sz*r lehet hogy ennyire nem bízol meg benne..! 1 év után sem!
2015. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!