Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek barátzónában vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátzónában vagyok?

Figyelt kérdés

Semmi jel nincs, tehát mikor beszélünk csak félrenéz és úgy beszél velem. Mikor néz rám és keresem a szemkontaktust egyből elkapja a fejét.Vagy lehet annyira csúnya vagyok :). Valamikor a telefonját babrálja, de nem telefonozik, mert látom. Minden nap keres, de szerintem csak azért, mert nem nagyon jön ki másokkal.


19F


2021. okt. 22. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nesze semmi fogd meg jól kategóriája.

Ez semmi.

Akkor beszéljünk "bármilyen" zónáról, ha egyáltalán csinálsz is valamit az irányában. Pl elhívod progira, felhívjátok egymást. Miről beszél veled, más pasikról, vagy hogy mit csinálhatnátok.

Csak akkor keres-e ha baja van vagy szivességet kér, vagy érdeklődik is felőled?

Pl. ezeken gondolkodj el.

2021. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Az is lehet hogy csak zavarban van ha a szemedbe kell nézine.
2021. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a zavarban van opció az igaz.


Lehet szégyenlős, nyuszi, introvertált.

2021. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hosszasan en sem szeretem a szemkomtaktust.

Amugy egyszer szornyen tetszett nekem egy srac az osztalyunkban es sosem birtam ranezni par masodpercnel tovabb, mert annyira ereztem, hogy megy a ver a fejembe es pirulni fogok. A szeme annyira szep volt, fhu, abba sem tudtam belenezni.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet a zavartol is, ha minden nap keres, akkor biztosan kedvel valamennyire.

2021. okt. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt most, aztán később még csók is volt, mégis barátzóna lett a vége.
2022. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!