Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinalja ezt egy pasas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt egy pasas, beteg?

Figyelt kérdés

Új kapcsolatom van egy pasival, 4 hónapja. Utanam megfordulnak a pasik, de ő nem sikeres kategória

Ennek ellenére, nagyon bámulja a nőket, hosszasan. Egyszer úgy megbámult egyet, hogy elindult rossz irányba, a nő fele. Utcán voltunk, és ellenkező irányba kellett volna mennünk

Azt az utat naponta megtettük, tehat azt se lehet mondani, hogy irányt tévesztett mert új hely volt.

Strandon is, ha egy jobb nő megáll a medence mellett, nézi hosszan, majd elkezd felé úszni, megfeledkezve rólam.

Nemcsak szép nők vannak ra ilyen hatással, átlagosak is, vagy rútabbak is, ha van rajtuk valami feltűnő, peldaul színes kiegészítők

Nekem úgy tűnik, hogy nem tud parancsolni magának, már szóltam neki, hogy ez engem zavar, de tagad mindent, hogy nem igaz, nem jól látom. Gondolom a nők is látják, hogy nézi őket, es sajnálnak engem. Mondtam mikor velem van ne tegye ezt, de azt látom, hogy nincs tudatában a viselkedésének, ergo nem tudja kontrollálni magát.

Az, hogy megnézi őket hagyján, de feléjük indul....



2021. okt. 22. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

🤣🤣🤣🤣


Azta ez kemény! Én hagynám!

2021. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nyomorék, az biztos. Minek kell neked egy ilyen bamba fas.zfej?
2021. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Kisebbsegi kompleexus. Ot eszre kell venni meg várja a nők visszajelzését.


Nem vmi kapuzarasi oreg panikolo? Azok ilyenek foleg.

2021. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Lehet értelmi fogyatékos, nem tudom
2021. okt. 22. 22:27
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem arra vágyik, hogy észrevegyék, hanem nem kontrollálja magat
2021. okt. 22. 22:27
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet en is ismertem, kb minden not bamult, a vicc, hogy gyonyoru, atlagon feluli baratnoje volt.
2021. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Neked sincs túl magasan az a léc... 😂 De szerintem összeillő pár vagytok. 👍🤷‍♀️🤦‍♀️
2021. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

és te beteg vagy, h. egy ilyen nyomival jársz?


hónapok óta látod, h. nem 100-as, mégis együtt vagy vele.


miért?

2021. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Miert nem 100 as? Attól lehet 100 as, h másokat akar megfektetni
2021. okt. 22. 22:46
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

9#

Ez most komoly?

Igen amúgy ha úgy nézzük lehet 100 as.

De hogy téged nem tisztel, az is biztos.

2021. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!