Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen bocsánatkérő szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bocsánatkérő szerelmes smst írjak a barátomnak?

Figyelt kérdés

Azt hiszi nem szeretem...ez hosszú történet, időt kértem. de közben rájöttem h nagyon hiányzik azóta nem tudok aludni, mindig ő jár a fejembe. mikor időt kértem azt mondta később h átgondolta és szerinte nincs értelme folytatni ha nem szeretem. nagyon hiányzom neki...és sajnálja h így érzek

DE SZERETEM!!

Milyen aranyos smst írjak neki ami nemis olyan nyomulós, de mégis szerelmes. vagy kérjem meg h találkozzunk??4napja nem beszéltünk.:( de most suliba is összefutunk néha...

attól félek már nem szeret...és az sms miatt kinevetni:(...vagy nem tudom..

mielőtt ez történt nagyon szeretett

légyszii segítsetek 17vagyok ő 16....


2010. szept. 2. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

TÉRDEJJJÉÉÉÉ!!! :D


SMS-nek nem látom értelmét, beszélj vele.

2010. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel, vagy ha az iskolában találkoztok, beszéljetek (nyilván mindkettőtök rendeklezik száj nevezetű testrésszel). Legyél egyenes és őszinte. Egy egyszerű "szeretlek"-et is komoly dolog kimondani...
2010. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor szerintetek jobb ha megpróbálok találkozni vele?

csak az a baj h szinte minden ilyen helyzetben elpirulok, és csak hülyeségeket mondok...:( mit mondjak?:)

2010. szept. 2. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Most mit szotyizol ennyit ezen a dolgon. Nem olyan bonyolult, elvégre egy pár voltatok nemrég. Elkeseríteni nem akarlak, de minél többet vársz annál kevesebb az "esélyed".
2010. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég lúzer dolog ezt sms-ben elintézni. Ha érettnek tartod magad egy kapcsolathoz, akkor egy ilyet ki kell tudnod mondani. Nem azt, hogy "szeretlek", mert ennek túl összetett a jelentése, ezért túl nagy felelősség. Elég annyit, hogy "hiányzol", az biztosan igaz és vállalható. Elpirulsz? Nem baj, elvégre is pont az a lényeg, hogy a másik kivált benned érzelmeket, és ezt mutatja az elpirulás. Ha nem pirulnál el, az azt jelentené, hogy igazából nem vált ki benned semmit a másik, nem lehetne tudni, akarod-e őt igazából.
2010. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!