Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti milyen döntés által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen döntés által szakítottok a barátnőtőkkel?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni Tőletek, hogy milyen döntés miatt szakítottok a barátnőtőkkel, akivel jól meg vagytok, nem is csalt meg és Ti nektek sincs senkitek?


Ha Ti mondjátok ki a szakítást, nyilván előre átrágtok mindent, tehát felkészültök rá.

De mi történik utána, mert szerintem kimondani könnyű, de azt hogy már nincs veled, nem ölelheted, nincs testiség, az azért még is nehéz, szerintem hiába Ti mondtátok ki.

Vagy tévedek?


Ha esetleg rájöttök idővel, hogy hibáztatok ha kimondtátok, meg merítek kockáztatni azt a lépést, hogy nem csak önmagatoknak ismerítek el, hanem visszahódítsátok az ex barátnőt, vagy az akkori döntés számotokra végképp hét pecsétes döntés?


Ha Ti felajánlottátok a barátságot szerelem után, az szokott működni és miért ajánlottátok fel?


Ezeket a kérdéseket, nem azért tettem fel, mert elhagytak, ezek szerintem napi kérdések az emberbe, amire mi Nők nem tudhatjuk a választ, nem látunk férfi szemmel és nem gondolkodunk férfi aggyal.

Főleg akkor nem, amikor is a másik fél aki Nő szereti még álmai férfiját, párnák között sírdogál és abba reménykedik, hogy vissza lehet hódítani Őt.


Várom őszinte válaszaitokat!


2008. dec. 12. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fiú vagyok ugyan, de annyit tudok. Ha egyszer egy fió szakít, az azért van, mert már nem akar engem. Nem akar ölelést, semmilyen testi kapcsolatot.

Nem csak a fiúk vannak ezzel így, hanem mi magunk lányok is. Oka van a szakításnak. Az okát pedig nem bizotos, hogy csak a másikban kell keresnünk.

Persze van olyan is, hogy újra egymásra találtok, de nem biztos, hogy erre kell építeni a jövőt. Elhagyott. Fáj, igen, de túl kell lépni rajta. Jön még nála jobb!!!

Fel a fejjel!

2008. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%

Na én 100% hűséges vagyok. Én szeretem azt aki engem is 16/f

Szerintem akkor a pasinak van valakije, vagy nem akar már

2008. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!