Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szoktatok találkozni a barátnőtökkel/barátotokkal?

Figyelt kérdés

Szerintetek heti hány alkalom az ideális?(2 percre lakik, úgyhogy szinte bármikor találkozhatnánk)

16/L


2011. aug. 28. 00:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
reklám:
2011. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

alig várom h kiengedjék a Lajost a börtönből

78/F

2011. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Tőlem a barátom fél órára lakik kocsival, mi hetente kb 2x, találkozunk, mindig más körülmények között. Teszem azt, hét elején megyek hozzájuk, filmezgetünk, ilyesmi, hétvégén pedig bemegyünk a városba/szórakozóhelyre a barátainkkal. :)

A heti 2 alkalom az ideális szerintem ha nagyon friss a kapcsolat és ha régebb óta tart, akkor is.

19L

2011. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

1 éve vagyunk együtt a barátommal, 45km távolság van közöttünk,de egész nyári szünetben nála laktam, és iskola időben sincs 1 nap se amikor ne lennénk együtt.. kb 7hónapja minden nap együtt alszunk. nincs kivétel,csak mikor nyaralni voltam stb..

16/L

2011. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam, mikor összejöttem a 18 éves barátommal. Már akkor is imádtuk egymást, és legszívesebben minden percet együtt töltöttünk volna a napból, és ez azóta is így van. A többi már csak a körülményeken múlt/ múlik, pl. suli, szülők, egyéb programok. Szóval így végül is nagyjából naponta találkozunk, 2-3 órát.

Persze ha igazán szerelmes az ember, akkor sosem elég a másikból...

20/L

2011. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
kb. 15 km-re lakik tőlem a barátom, lasan 9 hónapja vagyunk együtt. Mi minden napot együtt töltünk, kivéve amikor nagyon néha valamelyikünknek dolga van, de még olyankor is megoldjuk, hogy legalább kicsit lássuk egymást. Azt nem tudom, mi számít normálisnak, de annyira nem is érdekel :D Mi így érezzük jól magunkat... 17/L
2011. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
1500 km re lakik tiszta gáz:(
2011. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Nekem nincs barátnöm de ha lenne én a nap minden percét vele tölteném el , szerintem tedd te is ezt

F15

2011. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Terhes lett tőlem, úgyhogy költözök a környékről.
2011. aug. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kixy93 ***** válasza:
100%

Mi lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal, eddig úgy éreztem, hogy nagyon szeretem..minden napot együtt töltöttünk és egy hónapja megromlott minden :/

Szerintem ez az miatt van, mert nem hagytunk elég teret a másiknak, szóval most szünet van, de ha újra össze is jövünk, ritkábban szeretnék találkozni vele, fiatal vagyok, élni szeretnék..de persze évek múlva el tudom képzelni, hogy minden nap együtt legyünk, de ehhez még éretlennek érzem magam..ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem kortól és érettségtől is függ, hogy mi az ideális..Ja és egyébként mi is kb 15 percre lakunk egymástól.. 17/L

2011. aug. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!