Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja mindig hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindig hogy nem ő az első nekem?

Figyelt kérdés

hanem a családom. Mikor összejöttünk 7éve akkor is tudta milyen a viszonyom a családommal. Tudta hogy több vállalkozásunk van amit nem tudok csak úgy " letenni", ha munka van akkor munka mindegy hogy hétvége vagy ünnep. Ha közbe jön vlmi meg kell oldani és akkor is ha mi mást beszéltünk meg.


Ezeket mind tudta, elmondtam neki mert ő nem ilyen közegben nőtt fel.


Ő úgy érzi hogy nem ő az első és talán soha nem lesz az..akkor miért akar gyereket meg házasságot?- hiába kérdezem mindig azt mondja mert érzi jó apa lennék..


2021. okt. 24. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Jol keresel = jó apa lennél

Szeret? Nem!

2021. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Szivesen

(1es voltam)

2021. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Elsonek igaza lehet, a csaladi vagyon jo apava tesz, valasig biztos
2021. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól keres? Ez a nyomorult ingyen dolgozik a családi vállalkozásokban, cserèbe kapnak kaját, meg mosószert...

Ès azèrt nincs notmális munkahelye, mert ahol volt, onnan el kellett jönnie, ès azóta sem tudja mit kezdjek magával, ígyegvan az alibimeló a szüleinèl. Jujj de jó, igazi főnxetemèny.

Ès honnan tudom ezt? Úgy, hogy ez már a milliomodik kèrdèse az elmúlt több mint 3 èvből...

2021. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudta, hogy annyiból fog állni a közös élet, hogy ő dolgozhat anyádnak ingyen, aki cserébe leszólja és ki akarja túrni, miközben te szidod a gyakorin.

Gyereket és házasságot azért akar, mert a húgának is volt, ciki, hogy neki még nem, lassan 30, és nincs már ideje mással újrakezdeni. Belőled fogja kierőszakolni. Te meg amekkora gyáva fosh vagy, el is fogod venni, hogy örökké tudj panaszkodni.

2021. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!