Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert akarok en többet olyanto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarok en többet olyantol szerelmesen, aki tőlem nem?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne a masikkal egy hullámra kerülni?


Párom elvan igy ahogy vagyunk.

Én meg hazassag gyerek osszekoltozes, álmok.(mesében élek agyilag:()


Minek akarok en ilyeneket olyantol, aki nem?


Hogy állitsam magam "helyre"?


30+



#nem akarom akarni amit akarok tole
2021. okt. 24. 15:03
 1/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell olyantol gyerek aki nem akar tolem.


De mégis van bennem ez a belso adrenalin hogy de haladjunk fejlodjunk.

2021. okt. 24. 15:04
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom ezt erezni:(
2021. okt. 24. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem akarunk érezni sajnos, de muszáj. Nem tudom mióta ismered, de ha régóta és külön éltek, gyereket se akar meg semmi. Akkor ebből a kapcsolatból nehezen lesz bármi is. Mindenképpen rossz lesz a lelkednek, de biztos szenvedtél már sokat a 30+ év alatt. Ezt is ki kell bírnod. Ha az idődet vesztegeti jobb ha vége. Lassan tényleg család alapitás következne számodra. És ez nem mese világ. Családja bárkinek lehet. Ha ő nem akar, akkor keres mást. És kitartást. ^^

Mindig lesz jobb.

2021. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ő korulmenyek miatt nem akar meg ilyesmik.


Nekem mindegy miert nem. A lenyeg a nem.


Nem vesztegeti az idom mert más pasi ugyanez lenne vagy rosszabb.

Ill mastol nekem biztos hogy nem kéne semmi

2021. okt. 24. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nővéreimmel nem így volt. A fiatalabbik csak 28 és most volt az esküvő. Már a gyerek jön. Gondolom sok helyen ez így megy. Ahol dúl a szerelem ott haladnak a dolgok. Ha komoly oka van a párodnak mint pl.: az anyagiak akkor megértem. Ha csak kifogás akkor nem. De ha neki megfelel ez így, akkor az utóbbi lehet.
2021. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De most felesleges peldalozni anyákkal mikor 50%-uk egyedul neveli a gyereket kesobb.


Ez nekem nem kovetendo amugy se.

2021. okt. 24. 16:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Szoval ha ki is szállnék meg a nagy Ő, meg gyerek, attol még meg is szívhatom, es bőven nagyobbat koppannék. Ez teljesen fuggetlen attol, hogy mások házasodnak e vagy nem.
2021. okt. 24. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze. Csak azt mondom, hogy nem lehetetlen ez az álom világ, hogy boldog családod legyen. Ha a párod nem akar gyereket de mégis bele megy idővel, akkor lehet annak is szakítás lesz a vége. Ha nem akar akkor nem fog neki örülni ha lesz se. Innentől neked kell tudni a dolgokat.
2021. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok akarni ilyeneket.

Nem akarom ezeket a görcsöket magamba hogy gyerek házasság. Görcsmentesen szeretnék élni, ahogy ő.

2021. okt. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!