Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesek vagyunk egymásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba már lassan egy éve, de nem akarok vele járni, hogy lehetne ebből kilépni?

Figyelt kérdés

Pár hónapig megpróbáltuk együtt, de szakítottam vele, viszont azóta is napi szinten beszélünk és találkozunk (csoporttársam), és már mielőtt összejöttünk akkor is előtte hónapokig így voltunk. A vonzalom viszont egyáltalán nem csökken köztünk, sőt, csak nő, és mindketten szenvedünk ettől az egésztől. Viszont annyira jó együtt lenni, így is, hogy csak beszélgetünk, hogy erről nem tudunk lemondani. De már betegesen kell nekem úgy érzem, ez nem normális dolog, és el akarom felejteni. :(

(Azért nem akarok vele járni, mert kb hetente füvezik, és én ezt nem tudom, és nem is akarom tolerálni. Ő pedig leszokni nem fog róla... szóval tárgytalan a dolog.) De attól még ő minden gondolatom, mivel benne olyan emberre találtam, aki mindig is hiányzott az életemből..

Lehetséges, hogy idővel képesek leszünk csak barátok lenni és a vonzalom és az érzelmek elmúlnak? Próbáltuk már kizárni egymást az életünkből, de nem ment.

22L


2013. okt. 11. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha neki nem érsz annyit, hogy ne füvezzen...

Tudod, ha nekem lenne valami káros, erősen önpusztító szenvedélyem, és találkoznék egy olyan lánnyal, akivel a vonzalom csak nőttön nő, és simán lehetnénk egy tökéletes pár... abban a pillanatban leállnék az amúgy is káros szenvedélyemmel.

2013. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vagy elfogadod, vagy abbahaogyod a kommunikaciot vele.

ha meg annyira szereted akkor meg elfogadod ilyennek, heti 1-2 spangli sztem nem a vilagvege, ha monduk napi szinten intravenasan lone magat az megint mas.

csak az a bajod a fuvel h illegalis? akkor se akarnal vele osszejonni ha valami mas szenvedelybetegsege lenne? (pl napi 2doboz cigi, vagy 3liter kave, vagy napi 6oranyi jatek a gep elott?)

igen, o is hozzon aldozatot. mondjuk ne heti 1-2 alkalom, hanem havi 1-2.


amugy meg fura ez, szeretitek egymast, de egyik sem akar aldozatot hozni a masikert. tenyleg szerelem ez?

2013. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom, hogy illegális, csak nem értem, hogy miért nem elég pl csak az alkohol valakinek, az jobban kontrollálható azért, mint a fű. Nagyobb az átmenet, hogy mikor mennyire üt be.

Szóval nekem ez már sok. És bárhogy is fogadnám el, akkor is érzem, hogy zavar, már egy éve, szóval nem hiszem, hogy az ellenszenvem a téma iránt el fog múlni. :)

2013. okt. 11. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes erőltetni, valószínűleg szépen lassan úgyis le fog épülni, és aztegy társnak elég rossz végignézni.
2013. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha belese mész a kapcsolatba ki se kell jönni... ;)
2014. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fura problema. Egyesek mit szenvednek, hogy testi-lelki tarsra talaljanak, neked ez nagyon konnye. Mehet, ha ennyire nem akarod elfogadni mas szokasait. Persze mindket felnek kell tudni engedni, de azert ez eleg szuklatokorunem azt irtad, hogy a fuvezes kovetkezmenyei zavarnak, amolyen lesz tole.

Szerintem tulsagosan mereven beledvertek, hogy a fu az drog es mennyire vilagvege. Nem az, bar minden a mertektol fugg, mindenesetre nagyvarosi (budapest es mas fovarosok) fiataloknak mondjuk fele csinalja, ha nem is ilyen heti szinten.

Jusson eszedbe, hogy "regen" pl. a hazassag elotti szexrol mondtak ugyanezt.

2016. jan. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!