Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élhet tovább egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhet tovább egy párkapcsolat ilyen hiányoságokkal? 25F

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. A kapcsolatunk minden szempontból tökéletes. Mindent remekül megbeszélünk, szinte sosem veszekszünk, közös az elképzelésünk a jövőt illetően. Egy szó mint száz, nagyon jól megvagyunk. Csak egyetlen területe hiányos a kapcsolatunknak és az pedig a szex. Amennyire tökéletes minden más, a szex annyira hiányos. Az egész pár hónapra rá kezdődött miután összejöttünk. Elkezdtünk egyre kevesebbet szexelni, aztán szinte már semennyit. Jelenleg ott tartunk hogy hónapok óta nem feküdtünk le. Ennek van egészségügyi oka az Ő részéről, ami az elmúlt 2 hónapot fedi le, de az előtte lévő 2 évben nem volt rá ok. Teorizálok hogy esetleg extrémen kis szexuális vágyai vannak. Ezt Ő tagadja. Többször leültünk beszélni, aminek sajnos sosem lett "eredménye". Ő nagyon el volt ezen szomordva, megvigasztaltam, majd minden ment ugyanúgy tovább. Azon kaptam magam az elmúlt héten hogy rengeteget gondolkodok rajta hogy meddig bírom ezt. Dönthetnék persze úgy is hogy elnyomom ezt magamban, de szerintem ez csak romlani fog. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tennétek a helyemben? Ő egy évvel idősebb mint Én. Simán el tudom képzelni hogy vele éljem le az egész életemet, mert minden más ennyire tökéletes, de sajnos egyre többet kínoznak ezek a gondolatok, amik szerintem csak rosszabbodni fognak. Végül pedig ki tudja mihez vezethet...

2021. okt. 25. 12:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Teljes orvosi kkvizsgálás, szexuálpszichológus.

Gyereket nem akartok?

Szex nélkül ez csak baráti együttélés.

2021. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Ha hajlandó rá, akkor esetleg szexuálpszichológushoz elmehetnétek, hátha tud segíteni. Azt biztos a barátnőd is belátja, hogy szex nélkül nem igazán beszélhetünk párkapcsolatról.

Ha nem hajlandó tenni semmit a megoldás érdekében, akkor más nem nagyon marad, mint lezárni a kapcsolatot.

2021. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Szed fogamzásgátlót? Ha igen, akkor az is okozhatja az alacsony libidót. Beszéljen erről a dokijával és próbáljon ki más fajtát.
2021. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%

Egy valodi ffi vágyakat tud ebreszteni egy nőben, fel tudja izgatni meg tudja az ágyban nyitni es a nő megismeri a szexnek a teruleteit hogy ez jo es akarni is fogja.


Egy nő soha nem a szexet kívánja meg hanem a ffival a szexet. Azaz a ffit.


Engedd el. Tapasztalatlan is es masnak lehet lenne hozzá tureome meg ért is a nőkhöz.

2021. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
11%
Cseréld le!
2021. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

De fura, hogy nem lehet alacsony libidója, csak betegsége.


Szerintem simán rosszul választottatok. Neked több szex kell, neki kevesebb. Szakítanotok kell; az utolsó mondatoddal a megcsalást vezeted fel hárompontos fenyegetésként...

2021. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

A haver ugyanebben a szituban volt és addig bsztattam míg leültek beszélni és megmondta neki kerek perec, hogy ez így nem járja. Vagy történik valami változás vagy kalap kabát.

Nagy sírás meg társai de rendbe jött.🤷‍♂️

2021. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a válaszod. Tudod csak annyi a probléma, hogy egy olyan személyhez van szerencsém aki minden más téren maximumot nyújt. Ha pedig ez a helyzet azért az ember megpróbál mindent mielőtt bármi komolyat lépne.


#2 Köszönöm a választ, ezt majd előterjesztem.


#3 Egy időben volt az amíg szedett, de pont erre gyanakodva le is állt róla. Többet is megpróbáltunk de nem hozott változást, éppen emiatt kezdtem el gyanítani hogy nem ez a probléma. Köszönöm a választ!


#4 Rákérdeztem arra is hogy én vagyok-e a baj de a nemleges válasz jött. Ez a teória pedig ott bukik hogy lehetsz te akármennyire férfi, akármennyire macsó, minden nőnek más és más lesz a szexuális igénye. Ha veszünk egy teljesen aszexuális hölgyet, akkor akár meg is szakadhatsz, nem fogsz tudni semmit kicsikarni.

2021. okt. 25. 13:01
 9/29 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudja mi az hogy szex. Hiaba a lepont. Majd vki megmutatja neki. Majd egy 40 es valszeg
2021. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#6 Igen kicsit én is ezt érzem hogy mintha csak nem akarná beismerni hogy neki sokkal kevesebb kell. Megcsalni pedig soha nem csalnám meg, egyszerűen nem tudom meddig tud majd ez így működni, ezzel a felállással, úgy hogy közel 0 szex, és azért nem 70 évesek vagyunk.


#7 Sajnos nem egészen értem mi jött rendbe :D A párkapcsolat vagy a srác?

2021. okt. 25. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!